Portekiz Vize Başvuru Formu

P.O 23/09/20, 17:29
Merhabalar, eşim ve ben bir devlet bankasından emekli bir çiftiz. Portekiz’de Lizbon ve Porto olmak üzere ufak çaplı bir tura katılacağız. Vize başvurularımızı yapmamız gerekli ve sizlerden bu konuda yardımlar almak istiyoruz. Özellikle Portekiz vize başvuru formu aynı şekilde yazılacak olan dilekçeler ile ilgili sizlerden destek bekliyoruz.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, öncelikle yapılacak olan Portekiz vize başvurularınız hakkında Vize Merkezi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Portekiz’den almış olduğunuz turun içeriklerini inceleyerek ve geçim kaynaklarınızı göz önünde tutarak başvurunuz için hazırlanması gereken evrakların tümünü sizlere talebiniz üzerine e-mail ve kısa mesaj yolu ile sizlere iletmekteyiz. Talep ettiğimiz evraklarınızı bizlere kargo veya elden teslim ettiğiniz andan itibaren hızlıca vize başvuru adımlarınızı atmaya başlamaktayız. Seyahat tarihlerinizi göz önünde bulundurarak ne kadar erken getirirseniz aynı hızda aksiyon alıp başvurunuzu yapabilmekteyiz.

Portekiz turistik Schengen vizesi başvurularında, emekli başvuru sahiplerimizden özetle isteyeceğimiz evraklar şöyledir; geçerli süreye sahip pasaportlarınızın asılları, 2 şer adet fotoğraflarınız, tur programınız, uçak ve otel belgeleriniz, banka hesap dokümanlarınız (emekli ve var ise farklı birer yatırım hesapları), tapu veya gayrimenkullerinizin kanıtı, kimlik kopyalarınız, e-devlet dokümanlarınız, seyahat sigortalarınız, seyahat dilekçeleriniz ve Portekiz için vize başvuru formu olarak söyleyebiliriz. İstemiş olduğumuz vize başvuru formu Portekiz turistik vizesi için eksiksiz ve istenilen düzeyde doldurulmuş Schengen formunuz hakkında ve seyahat nedeninizi açıklar dilekçelerin için en üst seviyede danışmanlık hizmetimizi sizlere sunabilmekteyiz. Adınıza oluşturacağımız randevu tarihinizden itibaren ortalama 15 günlük bir işlem süresi ile başvurunuz sonuçlanmaktadır. Bu yüzden planlamış olduğunuz seyahatini ile randevunuzu alacağımız tarihler arasında en az 20 günlük bir süre olması olumlu ve rahat bir vize süreci yaşamanızı sağlayacaktır.

Portekiz vize başvuru formu, yazılması gereken dilekçeleriniz, seyahat sağlık sigortası oluşturma, randevu işlemlerini ve Portekiz turistik Schengen vize başvurunuz adına adımı atılacak ve süreci başlatılacak tüm işlemleriniz ile ilgili Vize Merkezi uzman müşteri temsilcilerimizden detaylı ve ayrıntılı tüm bilgileri temin edebilirsiniz. 13 ayrı merkezi şubemizle sizlere destek vermeye hazırız.

Portekiz vize başvuru formu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x