Papua Yeni Gine Fahri Konsolosluğu İstanbul

İstanbul’da ve İstanbul çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşı olmanız durumunda Papua Yeni Gine vizesi başvurularınızı Papua Yeni Gine İstanbul Fahri Konsolosluğu’na yapmanız gerekecektir. Papua Yeni Gine İstanbul Fahri Konsolosluğu, Papua Yeni Gine vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Papua Yeni Gine vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.

 

Papua Yeni Gine İstanbul Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi

İstanbul ve çevre illerde ikamet eden Türk vatandaşları Papua Yeni Gine vize işlemleri için, Türkiye’de ikamet eden Papua Yeni Gine vatandaşları ise konsolosluk işlemleri için Papua Yeni Gine İstanbul Fahri Konsolosluğuna başvuru yapabilirler.

 

Papua Yeni Gine Fahri Konsolosluğu Görevlileri

Papua Yeni Gine İstanbul Fahri Konsolosluğu, Fahri Konsolos: Celal Metin

 

Papua Yeni Gine Fahri Konsolosluğu İstanbul Vize Başvuru Formu

Papua Yeni Gine İstanbul Fahri Konsolosluğu’na vize başvurusunda bulunan kişiler eksiksiz doldurulmuş vize başvuru formu sunmalıdır.

 

Papua Yeni Gine İstanbul Fahri Konsolosluğu Vize Ücreti

Papua Yeni Gine'ye yapılacak olan seyahatinizin türü ve kalış sürenize göre vize ücreti konsolosluk tarafından belirlenmektedir.

 

Papua Yeni Gine Fahri Konsolosluğu Pasaport Yenileme

Papua Yeni Gine vatandaşları süresi dolmak üzere olan pasaportlarını İstanbul Papua Yeni Gine Fahri Konsolosluğu'nda yenileyebilirler.

 

Papua Yeni Gine İstanbul Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Adres: Vişnezade Mah.Süleyman Seba Cad.No:17 Akaretler-Beşiktaş-İstanbul
Telefon: (212) 381 1800
E Posta: celalmetin@tr.pngconsulate.com


Papua Yeni Gine Fahri Konsolosluğu Bağlı Bulunduğu İlçe

İlçe / Semt: Beşiktaş

 

İstanbul Papua Yeni Gine Fahri Konsolosluğu Posta Kodu

Posta Kodu: 34357

 

İstanbul Papua Yeni Gine Fahri Konsolosluğu Tatil Günleri

Papua Yeni Gine tatil günleri ve Türkiye tatil günlerinde İstanbul Papua Yeni Gine Fahri Konsolosluğu hizmet vermemektedir.

 

Papua Yeni Gine Fahri Konsolosluğu Ulaşım

Papua Yeni Gine İstanbul Fahri Konsolosluğu Beşiktaş’ta bulunmaktadır. Tramvay hattı ile Kabataş’a gelip aktarma yapabilir ya da Otobüsler aracılığı ile Papua Yeni Gine İstanbul Fahri Konsolosluğu’na ulaşabilirsiniz.

Yükleniyor...