Özbekistan Vize İşlemleri

Özbekistan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Özbekistan’a kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.
 
Özbekistan Vize Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Özbekistan Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Özbekistan Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Özbekistan’a seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Özbekistan Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.
 
Özbekistan Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?
 
Özbekistan Turistik Vizesi, Özbekistan İş ve Görev Amaçlı Ziyaret Vizesi, Özbekistan Özel Ziyaret Amaçlı Vize, Özbekistan Transit Vize dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.
 
Özbekistan vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!

Özbekistan Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?
 
Özbekistan vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Özbekistan vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

Özbekistan Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Özbekistan vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 15 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Özbekistan seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 3 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.
 
Vize Merkezi Temsilcileri Özbekistan Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?
 
Özbekistan vize işlemleri için gerekli olan Özbekistan otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.
 
Özbekistan Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
 
Vize Merkezi Özbekistan Vize Temsilcileri, Özbekistan vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
 
Özbekistan Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Özbekistan vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
 
Özbekistan vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
 
Özbekistan vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.
 
 
 
Türk vatandaşlarının Özbekistan a giriş yapabilmeleri için Özbekistan Vizesi almaları gerekmektedir. Özbekistan vizesi 20 iş gününde çıkmaktadır.

Yükleniyor...
ÖZBEKİSTAN VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 02 72
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 02 72
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 02 72
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com