Konsolosluk

Özbekistan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


  Özbekistan vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Özbekistan vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Özbekistan vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Özbekistan vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin.

 

Türkiye'de Özbekistan'a ait iki temsilcilik bulunmaktadır. Özbekistan Ankara Büyükelçiliği ile Özbekistan İstanbul Başkonsolosluğu.

Ankara’da ve Ankara çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşı olmanız durumunda Özbekistan vizesi başvurularınızı Özbekistan Ankara Büyükelçiliği’ne yapmanız gerekecektir.

Özbekistan Ankara Büyükelçiliği, Özbekistan vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Özbekistan vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.

Aynı şekilde, İstanbul ve çevre illerde oturan vatandaşlarımızın Özbekistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na müracaatla, vize başvurularını yapmaları gerekmektedr. 

Anılan Temsilcilikler, Özbekistan'ın, Türkiye'deki vize verme selahayetine haiz  tam yetkili kurumlarıdır. Bu temsilcilikler vize başvurularını yetkilendirilmiş merkezler aracılığıyla almaktadırlar. 

Bu çerçevede Vize Merkezi olarak, deneyimli uzmanlarımızla vize başvurularınızda sizlere her açıdan yardımcı olmaya hazırız. Uzmanlarımız Özbekistan vizesi başvuru koşulları, vize için gerekli evraklar, başvuru işlemlerinde yanınızda olup, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için her türlü yardım ve katkıyı sağlamak için sizi beklemektedirler.

 

 

 

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6740