Nijerya Hakkında Sorular & Yorumlar

Vize Merkezi Personel

Nijerya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

4 Yorum Nijerya vizesi M. Yıldız 23/05/20, 15:01
Merhaba, Nijerya vizesi için başvuru yapmam gerekiyor nereden başvuru yapabilirim? Şirketimiz adına iş toplantısı için Nijerya’ya gideceğim fakat İzmir’de ikamet ediyorum evrakları hazırlasam siz benim adıma başvuru yapabilir misiniz? Pasaportumu başvuru için tarafınıza göndermem gerekiyor mu? Yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya Vize Ücreti 2020 S.Koçak 14/08/20, 09:12
Merhaba, Nijerya’ya yapacağım ticari seyahatte, vize evrakları ve Nijerya vize ücreti 2020 yılına ait bilgileri verebilir misiniz? Bir de kapı vizesi olduğunu duydum. Pasaportum ile birlikte direk Nijerya’ya gidip orada vizemi alabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya vizesi ret itirazı Y.Sever 14/08/20, 13:45
Merhaba, Nijerya’ya yapacağımız ticari seyahat için başvuru yaptık fakat vizemize ret verdiler. Nijerya vizesi ret itirazı yapmak için yardımcı olabilir misiniz? Ya da yeniden vize başvurusunda bulunsak yine ret verirler mi?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya Vizesi İçin Gerekli Belgeler A.Çöpoğlu 14/08/20, 09:22
Merhaba, şirketimizin müdürünü Nijerya’daki firma ile anlaşma yapmak için Nijerya’ya göndermek istiyoruz. Nijerya Vizesi için Gerekli Belgeler listesini gönderebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya vizesi İstanbul G.Eskici 14/08/20, 15:30
Merhaba, Nijerya’ya iş araştırması yapmak için seyahat yapmayı planlamaktayım. Henüz Nijerya’daki firmalarla anlaşma yapmadığımızdan dolayı davetiye göndermek istemiyorlar. Turistik vize başvurusu yapabilir miyim? Nijerya vizesi İstanbul başvuru merkezlerinden veya Nijerya Fahri Konsolosluğu aracılığı ile yapılabilir mi?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya vizesi kaç günde çıkar M.Kolsuz 14/08/20, 15:17
Merhaba, Nijerya’da bulunan firma ile yapacağımız toplantı için acilen vize almamız gerekiyor. Nijerya vizesi kaç günde çıkar? Ekspres başvuru yapma imkânımız var mı?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya Vize Randevu Ş.Çanak 14/08/20, 15:09
Merhaba, şirketimizin teknik destek servisinde ki iki personelimizi Nijerya’da kir firmaya sattığımı makinelerin nasıl çalıştığını anlatmak için göndereceğiz. Nijerya’dan davetiyemiz geldi ve tüm evrakları hazırladık. Nijerya vize randevu nasıl alınır? Personelimizin Nijerya konsolosluğuna gitmesi gerekli mi?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya vize işlemleri V.Çanlıoğlu 14/08/20, 14:44
Merhaba, makine imalatı yapan firmayız. Nijerya’da bulunan firmaya makine satışı yaptık. Makinelerin kurulması ve çalışmasını anlatmak için montaj elemanlarımızı Nijerya’ya göndereceğiz. Nijerya vize işlemleri için bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya ticari vize dilekçe örneği R.Erlik 14/08/20, 14:29
Merhaba, Nijerya’da bulunan firmaya sözleşme yapmak için şirketimizin ortağı ve genel müdürü seyahat edecektir. Şirket ortağımızın yeşil pasaportu var. Nijerya’da ki firma şirketimiz adına bir yazı gönderdi. Bu yazı yeterli olacak mı? Nijerya vize talebi için evrak listesini ve Nijerya ticari vize dilekçe örneği var ise gönderebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya çalışma vizesi M.Çakanlı 14/08/20, 14:11
Merhaba, Uluslararası bir firmanın Nijerya bürosunda çalışmak için iş teklifi aldım. Eşimden dolayı yeşil pasaportum var. Vizesiz Nijerya’ya gidebilir miyim? Nijerya çalışma vizesi işlemleri hakkında bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya öğrenci vizesi T.Özdemir 14/08/20, 13:54
Merhaba, Nijerya’da bulunan üniversiteye kayıt oldum. Nijerya öğrenci vizesi işlemleri için hazırlamam gereken evraklar hakkında bilgi verir misiniz? Bir de ailem devlet memuru olduklarından yeşil pasaport sahibiyim. Vize almadan Nijerya’ya gidebilir miyim? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya vize reddi Y.Sumcuk 14/08/20, 13:02
Merhaba, Nijerya’ya yapacağımız ticari seyahat için Nijerya Büyükelçiliğine başvuru yaptık. Fakat belgelerimizin eksik olduğunu belirterek Nijerya vize reddi aldık. İstedikleri bütün belgeleri verdik fakat yine de eksik dediler. Vize reddine nasıl itiraz edebiliriz? Yeniden vize başvuru yapabilir miyiz? Bir de kapı da vize alabileceğimizi duyduk. Vize almadan Nijerya’ya gidebilir miyiz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya ticari vizesi U.Özdemir 14/08/20, 12:42
Merhaba, şirket ortağımız Nijerya’da çalıştığımız firma ile görüşme ve anlaşma yapmak için seyahat edecektir. Kendisinin yeşil pasaportu var ve vize alması gerekli mi? Nijerya ticari vizesi işlemleri için gerekli olan davetiye nasıl olmalıdır?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya vize başvurusu B.Serttuna 14/08/20, 12:29
Merhaba, Nijerya’ya bulunan firma ile anlaşma yapmak için seyahat edeceğiz. Nijerya vize başvurusu için şahsen gelinmesi gerekli mi? Nijerya vizesi için evraklar nelerdir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Nijerya vizesi nereden alınır? H.Erdiç 14/08/20, 12:15
Merhaba, Bursa’da makine imalatı yapan firmayız. Nijerya’ya makine kurumu için montaj elemanlarımızı göndermek istiyoruz. Nijerya vizesi nereden alınır? Ayrıca Nijerya vizesi için hazırlamamız gereken belgeler nelerdir? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle