Namibya Vize İşlemleri

Namibya Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
 
 
Namibya seyahati için vize müracaatı yapacak Sizlerin adına Namibya vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takip etsin.
 
Namibya'ya kısa süreli seyahat için vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Türkiye’ye en yakın Namibya Büyükelçiliği Almanya (Berlin) görev yapmaktadır.
 
Namibya Vizesi Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Namibya Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Namibya seyahatinde bulunacak Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus Pasaport sahibi vatandaşların, seyahatleri öncesinde Namibya vizesi almaları zorunludur. T.C. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri, 180 gün içinde 90 günü aşmamak kaydıyla, Namibya ülkesine yapacakları ziyaretlerinde Namibya vize işlemlerinden muaftırlar.
 
Namibya Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?
 
Grenada vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.
 
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !
 
 
Namibya Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Namibya vize başvuru işlemleri için seyahat tarihinden 1 ay önce başvuru yapılması; Namibya Konsolosluğu’nun iş yoğunluğundan ötürü doğabilecek vize gecikme riskini ortadan kaldıracaktır. Namibya vize işlemlerine 1 ay önceden başlanmasında fayda bulunmaktadır.,
 
 
Namibya Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
Vize Merkezi Namibya Vize Temsilcileri, Namibya vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Namibya vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya afrika@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Namibya vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.
 

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6429