Moldova Vize İşlemleri

Moldova Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Moldova’ya kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.
 
Moldova Vize Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Moldova Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Moldova Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Moldova’ya seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Moldova Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.
 
Moldova Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?
 
Moldova Turistik Vizesi, Moldova Ticari Vizesi, Moldova Aile Ziyareti Vizesi, Moldova Şoför Vizesi, Moldova Spor –Kültürel ve Bilimsel Etkinlik Vizesi, Moldova Havalimanı Transit Vizesi, Moldova Transit Vizesi, dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.
 
Moldova vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!
 
Moldova Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?
 
Moldova vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Moldova vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!
 
Moldova Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Moldova vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 3-5 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Moldova seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 1 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.
 
Vize Merkezi Temsilcileri Moldova Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?
 
Moldova vize işlemleri için gerekli olan Moldova seyahat sağlık sigortası ve Moldova otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.
 
Moldova Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
 
Vize Merkezi Moldova Vize Temsilcileri, Moldova vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
 
Moldova Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Moldova vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
 
Moldova vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
 
Moldova vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.
 
 
 
 
Türk vatandaşlarının Moldova’ya giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Ancak Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaportu sahipleri her bir yıl için 90 günü aşmamak koşuluyla Moldova’da vizesiz kalabilirler.
Vize Merkezi Moldova’ya yapacağınız seyahatleriniz öncesinde danışmanlık hizmetiyle birlikte vize başvurunuzu yapıp işlemlerinizi takip etmektedir.

Yükleniyor...