Moğolistan Fahri Konsolosluğu Antalya

Antalya ve çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşları, Moğolistan konsolosluk işlemleri için Moğolistan Antalya Fahri Konsolosluğu yetki alanı içinde hizmet vermektedir.
 
Moğolistan Antalya Fahri Konsolosluğu,  Moğolistan vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Moğolistan vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.
 
 
Moğolistan Antalya Fahri Konsolosluğu Görevi:
 
Türkiye Moğolistan temsilcilik görevini onursal olarak  yürüten Antalya Fahri Moğolistan Konsolosluğu, Türkiye ile Moğolistan arasında karşılıklı ticari-ekonomik ve kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla projeler yürütmektedir. Fahri Moğolistan Konsolosluğu diplomatik yetkiye sahip olmamasına rağmen Moğolistan’a ticari, çalışma ve öğrenim amaçlı seyahat gerçekleştirecek kişilere, Moğolistan vizesi işlem prosedürü hakkında destek vermektedir.
 
 
Moğolistan Antalya Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi:
 
Moğolistan Antalya Fahri Konsolosluğu, Antalya ve çevresinden yapılacak Moğolistan vize başvurularını kabul etmekle yetkili kurumdur. Moğolistan Konsolosluğu’na vize müracaatı için şahsen başvuru zorunluluğu bulunmamaktadır.
 
Moğolistan Konsolosluğu Vize Başvuru Formu
 
 
Moğolistan Konsolosluğu'na Moğolistan vize başvurusunda bulunacak kişiler, İngilizce olarak hazırlanmış Moğolistan Vize Başvuru Formu'nu eksiksiz ve okunaklı bir şekilde doldurulmaları gerekmektedir.
 
 
Moğolistan Konsolosluğu Vize Talep Dilekçesi
 
Moğolistan Konsolosluğu'na yapılan Moğolistan vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği İngilizce olarak Moğolistan vize talep dilekçesi hazırlanmalıdır.
 
 
Moğolistan Antalya Fahri Konsolosluğu Resmi Tatil Günleri:
 
Moğolistan Antalya Fahri Konsolosluğu, Moğolistan Devleti'nin resmi tatilleri ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin  resmi tatillerinde hizmet verememektedir. Moğolistan vizesi için başvuruda bulunacak veya Moğolistan konsolosluk işlemleri için müracatta bulunacak kişilerin aşağıdaki tarihleri göz önünde bulundurarak seyahatlerini veya işlemlerini organize etmelidirler.
 
 
Moğolistan Cumhuriyeti Antalya Fahri Konsolosluğu Adres: XANADU Resort Hotel. Acısu Mevki. P.K.49 Serik - Belek / ANTALYA
 
Telefon Numarası: 242 710 00 00

Yükleniyor...