Mısır Vizesi

Mısır Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

 

Mısır Vize İşlemleri

Mısır Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Mısır’a seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Mısır Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

Mısır Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Mısır Turistik Vizesi, Mısır Ticari Vizesi, Mısır Aile Ziyareti Vizesi, Mısır Entry Vizesi, Mısır Transit Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.

Mısır vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için vakit kaybetmeden Vize Merkezi temsilcimizle iletişim kurabilirsiniz. 

Mısır Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Mısır vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Mısır vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

Mısır Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Mısır vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde 45 yaş altı vatandaşların başvuruları 10 ila 21 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Mısır seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.

Vize Merkezi Temsilcileri Mısır Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

Mısır vize işlemleri için gerekli olan Mısır otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.

 

Mısır Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 

Vize Merkezi Mısır Vize Temsilcileri, Mısır vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.

Mısır Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Mısır vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Mısır vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayak temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Değerli Ziyaretçilerimiz,
 
45 yaş altı vatandaşlarımızın Mısır vize başvuruları 10 ila 15 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Mısır seyahatinde bulunacak vatandaşlarımız lütfen, Mısır'a olan seyahatinizden en geç 30 gün önce başvuru işlemlerine başlamış olmaya özen gösteriniz.

Mısır Kapı vizesi uygulaması artık geçerli bir uygulama değildir. İstisnai durumlar dışında vizesiz olarak ülkeye giriş yapılmamaktadır. Seyahat planlarınızın aksamaması için Lütfen Mısır vizelerinizi Türkiye'den alarak seyahat gerçekleştirin.

 

Mısır Vizesi en kolay nasıl alınır?

Mısırı vizesi başvurularınız için lütfen Sol Menüde bulunan Şubelerimiz başlığını tıklayın ve Temsilcilerimizi arayın.

Temsilcilerimiz, Mısır Vizesi başvuruları için hazırlanması gereken evrakların güncel bilgisini e-mail yolu sizlere bildirecektir.

Mısır Vizesi başvurularınız için e-mail olarak tarafınıza bildirilmiş evrakları adresimize kargo, kurye ya da 3. bir kişi aracılığı ile ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Evraklarınızın teslim alındığı bilgisi tarafınıza bildirilecek olup başvurunuz, bir ertesi başvuru gününde gerçekleşmiş olacaktır.  Mısır vize başvuru süreciniz sırasında yaşanan her yeni gelişme için bilgi sahibi olacaksınız.

Mısır vize başvurularınızın sonuçlanması sonrası ise vizelerinizi yine kargo/kurye veya şahsen kolayca teslim alabilirsiniz.

Mısır Vizesi işlemleriniz için Online Destek,
Mısır vizesine dair detaylı soru ve görüşleriniz için bizi arayabilir ya da e-mail atabilirsiniz.

Mısır Konsolosluğu 

Mısır ile Türkiye arasında Ticari ilişkileri bulunan vatandaşlarımız Mısır Konsolosluğunda evrak tasdiki, belge tasdiki, fatura tasdiki gibi işlemlerde bulunmaları gerekebilecektir. Bu ve benzeri durumlarda vatandaşlarımızın Mısır Konsolosluğu evrak tasdiki işlemleri için Temsilcilerimizle iletişim kurmaları yeterli olacaktır.

Temsilcilerimiz, Mısır Konsolosluğu evrak tasdiki işlemleri için hazırlanması gereken evrakların bilgisini, vekaletname örneğini ve evrak tasdik işlemleri sürecinde izlenmesi gereken yolu tarafınıza bildirecektir.

Mısır Konsolosluğu evrak tasdik işlemleri için Vize Merkezi Mısır departmanı danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

daha fazla göster

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 87
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 87
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 87
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 850 460 15 87
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2309
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5283
ayko@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com