Mısır Vizesi Evrak Prosedürleri

S. İnanç Başören 21/06/18, 22:04
Yüksek Lisans'tan yeni mezun oldum. İşe girmeden önce Mısır'a gitmek istiyorum. Şu an öğrenci belgem yok. İşe girmediğim için de bordro sunamıyorum. Bu durum Mısır vizesi almama engel mi?
Vize Merkezi

Merhaba Sinan Bey,

Mısır Vize İşlemleri için Umuma Mahsus Pasaport Hamili Türk Vatandaşları vizeye tabidir. Bu sebeple pasaport türünüze uygun olarak vize prosedürlerini yerine getirmeniz gerekir. Yeni mezun olmanız herhangi bir engel teşikil etmez ancak durumunuzu beyan resmi bir evrağın dosyanızda bulunması gerekmektedir. Mezun konumunda olduğunuzu bildiren diploma ya da çıkış belgenizi kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilrsiniz. Mısır Vizesi için kişinin şahsen başvuruda bulunması zorunlu değildir. Evraklarınızı bize elden ya da kargo yolu ile teslim ederek, siz yorulmadan işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayabiliriz. Mısır Vizesi İçin Gerekli Belgeler;

  • Vize Basvuru Formu, ( Tarafımızca sağlanmaktadır )
  • Çalışanlar için antetli kağıda yazılmış imzalı kaşeli vize talep dilekçesi, ( Dilekçe Örneği Tarafımızca sağlanmaktadır )
  • 2 adet biyometrik fotoğraf,
  • Dönüş tarihinden itibaren en az 7 ay geçerliliği olan Pasaport,
  • Konaklama ve Uçuş Kanıt Belgesi, ( Tarafımızca sağlanmaktadır )
  • Kimlik Fotokopisi gibi evraklardır.

Konu ile ilgili detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir ya da çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İyi Günler Dileriz.

E. Dündar 08/07/18, 13:38

Universite ogrencisiyim Turistik vize başvurunda bulunacağım göndereceğim belgeler arasında isyeri antetli kaşeli imzalı vize talep dilekçesi istenildi öğrenci oldugum için bu evrakı nasıl hazırlayacağım.

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon