Mikronezya Vize İşlemleri

Mikronezya Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Mikronezya seyahati gerçekleştirecek Türk vatandaşları için sınır kapılarında 30 günlük ikameli Kapı Vizesi kullanma hakkı tanınmaktadır.
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Brunei Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Mikronezya Devleti, T.C. pasaport sahibi kişilerin tümünü vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Mikronezya'ya seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye gümrük kapılarından girişleri esnasında Mikronezya Kapı Vizesi uygulaması bulunmaktadır. Ancak Mikronezya vize süresini uzatmak isteyenler, Mikronezya Göçmenlik Ofisi’ne başvurarak 60 gün süreli Mikronezya vizesini uzatma işlemi yaptırabilirler.
 
Mikronezya Kapı Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?
Mikronezya vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.
 
Mikronezya sınır kapısındaki yetkililerle görüşmeye girmeden  Mikronezya Vize Başvuru Formu’nun büyük harflerle okunaklı bir şekilde doldurulması gerekir. Pasaport geçerlilik süresinin asgari seyahat dönüş tarihinden ileriye doğru 4 ay olmasına dikkat edilmelidir.
Ayrıca, 10 yıldan eski pasaport sahibi olan kişilerin, seyahate çıkmadan önce pasaportlarını yenilemeleri gerekmektedir.
 
Mikronezya’dan 30 gün süreli  vizenin bitiminde ülkeden çıkış yapılacağını kanıtlayıcı dönüş uçak bileti, otel rezervasyon belgesi ve seyahat masraflarını karşılayacak kadar yeterli kaynağın gösterilmesi önemlidir.
 
Mikronezya’ya seyahat bir davet üzerine gerçekleştiriliyor ise; Davet Mektubu’nun sunulması da önemlidir.
 
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !
 
Vize Merkezi Mikronezya Vize Temsilcileri, Mikronezya vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
Mikronezya vize başvurusuna uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşmak ve Mikronezya'ya uçuş rotanıza göre aktarma yapacağınız ülkenin transit vize uygulaması hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek ve ya soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 
 

 

Yükleniyor...
MİKRONEZYA VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 86
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 86
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 86
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2304
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5276
ayko@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com