Yeşil pasaport sahipleri nasıl Meksika vizesi alabilir?

S.Ç. 15/03/19, 13:31
Yeşil pasaport sahibiyiz eşim ve ben. Meksika vizesi için antetli başvuru formunu konsolosluktan mı almamız gerekiyor. Başka TEM’in etme imkanımız var mıdır.? Teşekkürler şimdiden.
Vize Merkezi

Merhabalar,

Yeşil pasaport sahibi olanlar Meksika Konsolosluğuna şahsen başvuru yapması gerekir. Meksika konsolosluğuna "Meksika'ya turistik olarak gitmek istiyorum size hangi evrakları getirmem gerekiyor" diye mail atın size hem gerekli evrak listesini hem de evrakları getirebilmeniz için size bir randevu tarihi verecektir. Evrakları Konsolosluğa verdikten sonra ortalam 20-25 gün içinde vizeniz sonuçlanmaktadır.

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Vize Merkezi /Yüksel ERDİN

F.U. 18/03/19, 12:53

Temmuz ayında Meksika'da yaşayan kardeşimi 1 aylığına ziyarete gitmek istiyorum.15 yaşındaki oğlumla birlikte.vize için ayrıca muvafakatname almam gerekecekmi ,alacagım muvafakatnamede özellikle bildirmem gereken bir bilgi varmı, vize işlemleri esnasında eşimin yanımızda olması gerekiyormu, temmuz ayında gidecemize göre vize başvurusunda bulunmak için zaman sınırı bulunuyormu,yanıtlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon