Malezya Vize İşlemleri

Malezya Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Malezya’ya ticari veya öğrenim amaçlı seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.
 
Malezya Vize Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Malezya Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Malezya Devleti, T.C. Pasaport hamili tüm kişileri, turistik amaçlı seyahatlerinde vize prosedürüne tabi tutmamaktadır. Ancak Malezya’ya 30 günden fazla süreli seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Malezya Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.
 
Malezya Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?
 
Malezya Ticari Vizesi, Malezya Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi, Malezya Öğrenim Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.
 
Malezya vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!
 
Malezya Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?
 
Malezya vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Malezya vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!
 
Malezya Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Malezya vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 3-5 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Malezya seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 1 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.
 
Vize Merkezi Temsilcileri Malezya Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?
 
Malezya vize işlemleri için gerekli olan Malezya otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.
 
Malezya Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 
Vize Merkezi Malezya Vize Temsilcileri, Malezya vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
 
Malezya Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Malezya vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
 
Malezya vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
 
Malezya vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.
 
 
 
 
 
Türk vatandaşları her bir yıl için 90 günü aşmamak koşuluyla Malezya’da vizesiz kalabilmektedirler. Ticari amaçlı ya da öğrenci olarak Malezya’ya giden vatandaşlar vize işlemlerini yapmak zorundadırlar.
Vize Merkezi olarak Malezya vizesi için başvurularınızı yapıp işlemlerinizi takip edebiliyoruz. Vizenizi zahmetsizce alabilmeniz için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6412