Madagaskar Vize İşlemleri

Madagaskar Vizesi Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Madagaskar seyahati için Madagaskar  vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Madagaskar Konsolosluğu'na vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takip etsin.
 
Madagaskar Vizesi Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar:
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Madagaskar Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Madagaskar seyahat edecek Umuma Mahsus, Hizmet, Hususi ve Diplomatik Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Madagaskar vizesine tabidirler.
 
Madagaskar Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?
 
Madagaskar  vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.
 
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !
 
 
Vize Merkezi Madagaskar Vize Temsilcisi, Madagaskar vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Ayrıca, Madagaskar'a Türkiye üzerinden direkt uçuş olmaması sebebiyle Madagaskar’a erişim için herhangi bir ülke üzerinden aktarmalı uçuş yapılma gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Madagaskar'a transit geçiş yapılacak ülkenin Transit Vize rejimi hakkında detaylı bilgi edinilmesi sorunsuz bir seyahat geçirebilmeniz açısından önemlidir. Uçuş rotanıza göre hangi ülke üzerinden geçiş yapacaksanız; o ülkenin transit vize uygulaması hakkında bilgi edininiz.
 
Aktarma yapılacak ülkenin Transit vize işlemleri konusunda  destek alabilmeniz için temsilcilerimizle irtibata geçin !
Madagaskar Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşabilir ve Madagaskar'a uçuş rotanıza göre aktarma yapacağınız ülkenin transit vize uygulaması hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek ve ya soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Madagaskar vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.
 
 
 
 
Madagaskar Vize İşlemleri:
 
Madagaskar Cumhuriyeti, T.C. Pasaport sahibi vatandaşları, Madagaskar vizesine tabi tutmaktadır. Ancak Madagaskar’a turistik amaçlı seyahat gerçekleştirmek isteyen kişilere, Madagaskar sınır kapılarında Kapı Vizesi uygulaması bulunmaktadır.
 
Madagaskar’a erişim için herhangi bir ülke üzerinden aktarmalı uçuş planı olan kişilerin, transit geçilecek ülkenin Transit Vize rejimi hakkında detaylı bilgi edinmesi gerekmektedir.
 
Madagaskar Seyahati Gerçekleştireceklere Tıbbi Önlem Uyarısı !
 
T.C. vatandaşlarının Madagaskar seyahatlerinin en az 10 gün öncesinde sarıhumma aşısı yaptırmaları zorunludur. Bu durum, Madagaskar’a seyahat eden tüm yabancı ülke vatandaşları için geçerlidir. Seyahatleri sırasında uluslar arası aşı sertifikalarını yanlarında bulundurmaları gereklidir. Hepatit aşılarının yaptırılması konusunda uyarıda bulunmaktadırlar. Ülkenin sahil kesimlerinde sıtma yaygın olup, Madagaskar’ın bu bölgesine seyahat edecek kişilerin gerekli koruyucu önlemleri almalarında fayda vardır.
 

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6407