Antananarivo Büyükelçiliği

Büyükelçi:
Volkan Türk Vural

Büyükelçilik Posta adresi:
Ambassade de Turquie Immeuble Burdigala A 6 Ter Andranomena Antananarivo - 101 Madagascar

Telefon:
+261 20 22 44 038

Faks:
+261 20 22 45 179

E-posta:
ambassade.antananarivo@mfa.gov.tr

Görev Bölgesi
Madagaskar, Komorlar Birliği, Mauritius
Akredite ülkeler
Komorlar Birliği
Madagaskar
Mauritius

Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cuma (09:00 -12:30 )(14:00 -18:00 )

Tatil Günleri:
01.01.2016    01.01.2016    Yılbaşı
28.03.2016    28.03.2016    Paskalya
29.03.2016    29.03.2016    1947 Şehitlerini Anma Günü
05.05.2016    05.05.2016    Göğe Yükselme
16.05.2016    16.05.2016    Pantekot
26.06.2016    26.06.2016    Madagaskar Milli Günü
15.08.2016    15.08.2016    Asompsiyon
01.11.2016    01.11.2016    Toussaint
25.12.2016    25.12.2016    Noel

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 80
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 80
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 80
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com