Madagaskar Fahri Konsolosluğu İstanbul

İstanbul ve çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşları, Madagaskar vizesi başvurularını Madagaskar İstanbul Fahri Konsolosluğu yetki alanı içinde değerlendirmeye almaktadır.
 
Madagaskar İstanbul Fahri Konsolosluğu,  Madagaskar konsolosluk işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Madagaskar vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemlerini yürütmek konusunda yetkilidir.
 
 
Madagaskar İstanbul Fahri Konsolosluğu'nun Görevi:
 
Türkiye Madagaskar dış temsilcilik görevini onursal olarak  yürüten İstanbul Fahri Mdagaskar  Konsolosluğu, Türkiye ile Madagaskar arasında karşılıklı ticari-ekonomik ve kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla projeler yürütmektedir. Fahri Madagaskar Konsolosluğu, diplomatik yetkiye sahip olması sebebiyle, Madagaskar ticari, çalışma ve öğrenim amaçlı seyahat gerçekleştirmek isteyen kişilere, Madagaskar vize işlem başvurularını kabul etmektedir.
 
Madagaskar Cumhuriyeti İstanbul Fahri Konsolosluğu, Görev Bölgesi:
 
Madagaskar Fahri Konsolosluğu İstanbul, Madagaskar vize müracaatlarını bölge ayrımı yapmaksızın değerlendirmeye almaktadır.
 
 
 
Madagaskar Fahri Konsolosluğu İstanbul Adres: Büyükdere Cad. Kral Apt. No:75/10, 80300 Mecidiyeköy/ İSTANBUL
 
Telefon Numarası: 212 211 92 06 / 216 85 13
 
Faks: (0212) 211 77 01
 
Elektronik posta adresi: aftuexport@superonline.com, consular@madagaskar.us

 

Yükleniyor...