Macaristan Ticari Vize Ücreti

M.T. 22/07/20, 14:46
Kasım ayı içerisinde Macaristan’a bir iş gezim olacaktır. Siz konsoloslukla birlikte mi çalışmaktasınız? Sizin üzerinizden başvuru yapmak istersem gerekli olan evrakları nasıl ileteceksiniz? Macaristan ticari vize ücreti olarak ne kadar ödemem gerekecektir? Ödemem işlem sırasında mı yapılacak ve karşılığında makbuz alabilecek miyim? Ticari vize başvurusunda bulunurken davet eden taraftan neler istemem gerekecektir? En son 2017 yılında parmak izi verdim ancak yine de başvuru esnasında parmak izine gitmem gerekecek midir?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, 

Vize Merkezi olarak Macaristan Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu başvuru merkeziyle işbirliği içerisinde çalışan olan özel bir danışmanlık şirketiyiz. Alacağınız hizmetin başlangıcı itibariyle bitiş kısmına kadar size uzman Vize Merkezi müşteri temsilcisi yardımcı olacaktır. Başvurunuz esnasında başvuru amacına ve mesleki durumunuza göre güncel olan evrak listeleri tarafınıza mail veya sms yoluyla iletilmektedir.

Planlamış olduğunuz seyahat ticari seyahat olduğu için gideceğiniz ülkede işbirliği yapacağınız şirketten davetiye talep etmeniz gerekiyordur. Fuara katılım belgeleri fuar stant dokümanları rica edilir. Bunlar istenen evraklar arasında yer almaktadır. Macaristan ticari ücreti için konsolosluğu ve başvuru merkezi harcı olarak 105 € istenmektedir. Vize Merkezi danışmanlık ücreti olarak ise sizden 30 € rica eder ve böylelikle toplamda 135 € gibi bir ödeme yaparsanız. Ekstra meydana gelebilecek ödemeler için gerekli bilgileri Vize Merkezi müşteri temsilciniz tarafınıza aktaracaktır.

Yapacağınız işlem için 2014’den sonra parmak izi işlemine daha önce girdiğiniz için Macaristan Başkonsolosluğu sizden tekrar parmak izi işlemi istemeyecektir. Bundan dolayı başvuru merkezine gelmeniz gerekmemektedir. Evraklarınızın teslimi sırasında ödemenizi makbuz karşılığında müşteri temsilcimize yapmanız yeterli olacaktır. Ticari vize Macaristan ücreti ödemeniz makbuz karşılığında Vize Merkezi müşteri temsilcinize ödeme işlemini yapmanız mümkündür.

Macaristan ticari vize ücreti ile ilgili bütün işlemler için ve vizeyle alakalı bütün işlemlerinizle ilgili Vize Merkezi acentelerimizin irtibat acenteleriyle iletişim kurabilirsiniz. Randevu oluşturarak, görüşme talep edebilir, yüz yüze görüşme sağlayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 02129700579 numaralı telefondan arayarak irtibat merkezlerimizle iletişime geçmek olacaktır.

Saygılarımızla,

Aysel GÜNDAY

Macaristan ticari vize ücreti

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x