Laos Vize İşlemleri

Laos Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Laos seyahati için vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Laos vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takip etsin.
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Laos Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Laos Devleti, T.C. pasaport sahibi kişilerin tümünü vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Laos'a seyahat edecek Türkiye vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Laos vize başvurusunda bulunmaları gereklidir. Laos Devleti’nin Türkiye dış temsilcilik görevini yürüten Laos Büyükelçiliği veya Laos Konsolosluğu bulunmamaktadır.
 
Laos Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?
 
Laos vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !
 
Vize Merkezi Laos Vize Temsilcileri, Laos vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Laos vize başvurusuna uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşmak ve Laos'a uçuş rotanıza göre aktarma yapacağınız ülkenin transit vize uygulaması hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek ve ya soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Laos vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.
 
 
Laos Vize İşlemleri:
 
Laos’a seyahat etmeyi planlayan T.C. pasaport sahibi vatandaşları, Laos ülkesine seyahatleri öncesinde Laos vizesi almaları gerekmektedir. Laos Devleti’nin Türkiye dış temsilcilik görevini yürüten Laos Büyükelçiliği veya Laos Konsolosluğu bulunmamaktadır
 
Laos’a turistik, ticari ve ya özel amaçlı ziyarette bulunmak isteyen Türk vatandaşlarının, Laos vizesi başvurularını, yetkili turizm ve seyahat şirketleri aracılığıyla yapmaları mümkün olabilmektedir.

Yükleniyor...