İstanbul

Adres

Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:78
Tahtaburunyan/Birlik Apt.
D:4 Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL

Telefon/Faks

+90 (212) 970 02 90

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

ortadogu@vizemerkezi.com

Laos Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Sayın Ziyaretçimiz,
Laos vize başvurusu ile ilgili vize ücreti, vize evrakları, Laos konsoloslukları gibi bilgiler içeren Vize Merkezi İstanbul ofis sayfamıza hoş geldiniz. Vize Merkezi İstanbul ofisi olarak İstanbul ilçeleri ve çevre illerden gelecek olan vize başvurularını kabul etmekteyiz. Laos vize başvurusu ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları +90 (212) 970 02 90 numaralı telefondan bizlere ulaşarak sorabilirsiniz. Vize Merkezi İstanbul ofisimizde yer alan ekibimiz sorularınızı hızlı bir şekilde cevaplandıracaktır.
Vize Merkezi İstanbul ofisimizi ziyaret etmek için özel olarak randevu almanıza gerek yoktur. Laos vize başvurusu ile ilgili daha detaylı bilgi için ortadogu@vizemerkezi.com adresine e-posta atabilir ve bilgi talep edebilirsiniz.

Laos Vize İstiyor Mu?

Laos vize isteyen ülkeler arasında yer almaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları sahip oldukları pasaport türü fark etmeksizin Laos vizesine tabidir. Vize Merkezi İstanbul ofisimiz ile iletişime geçebilir ve Laos-Türkiye arasında geçerli olan vize prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Laos Vizesi Türkiye’den Alınabilir Mi?

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde herhangi bir Laos dış temsilciliği bulunmadığından dolayı Laos vizesi ülkemizden alınamamaktadır. Laos vizesi için Laos Konsolosluğunun bulunduğu bir ülkeye gitmeniz gerekmektedir. Laos Konsoloslukları hakkında bilgiyi sayfamızın devamında görebilirsiniz.

Laos Vizesi Nereden Alınır?

Laos vizesi için Tayland, Kamboçya ya da Vietnam ülkelerinde yer alan Laos Konsolosluklarına müracaat etmeniz gerekmektedir. Laos’un komşu ülkeleri olan bu ülkelerde Laos vize başvurusunda bulunabilir ve Laos vizenizi alabilirsiniz. Laos vize başvurularını değerlendirme ve onaylama yetkisine sahip Laos Konsoloslukları:

Laos, Kapıda Vize Sistemine Sahip Midir?

Laos ülkesinin karayolu sınırında ya da havalimanlarında vize verme uygulaması bulunmamaktadır. Laos ülkesine seyahat etmek için Laos Konsolosluklarına vize başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Laos Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

Laos vize başvurusu için gerekli olan evrakların listesini sayfamızın devamında görebilirsiniz. Bu evrakların doğru ve tam bir şekilde vize yetkilisine ibraz edilmesi gerekmektedir. Mesleksel durumunuza göre tarafınızdan ek evrak talebinde bulunabilir. Bu durumda talep edilen evrakı zamanında teslim etmelisiniz.

  • Laos vize başvuru formu
  • Otel rezervasyon bilgileri
  • Gidiş-dönüş uçak bilet bilgileri
  • 1 adet fotoğraf
  • Kredi kartı fotokopisi

Laos Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Laos vizesi tek girişli olarak 30 günlük verilmektedir. Bu vize ile Laos’da 30 gün boyunca konaklayabilirsiniz. Laos vizesinin geçerlilik tarihi ise değişebilmektedir.

Laos Vizesi Kaç Gün İçerisinde Değerlendirilmektedir?

Laos vize başvuruları Laos Konsoloslukları tarafından değerlendirilmekte ve onaylanmaktadır. Vize başvuru evraklarınız içerisinde herhangi bir hata ya da eksiklik tespit edilmemesi durumunda Laos vizeniz 5 iş günü içerisinde değerlendirilir ve onaylanır. Ancak bu süre tamamen kişisel durumunuza bağlıdır. Laos vizesi ile ilgili daha detaylı bilgi için +90 (212) 970 02 90 numaralı telefonu kullanabilir ve Vize Merkezi İstanbul ofisimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Laos Vize Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Laos vize başvuru ücreti normal ve express vize ücreti olarak değişmektedir. Ayrıca Laos Konsolosluğu tarafından belirlenen bu vize bedeli sık sık değiştirilmektedir. Vize Merkezi İstanbul ofisimiz ile iletişime geçerek 2019 yılına ait en güncel Laos vize bedelini öğrenebilirsiniz.
Vize Merkezi İstanbul ofisi olarak sizler için hazırladığımız Laos vize başvurusu ile ilgili sayfamızı okumuş bulunmaktasınız. Sayfamızda bulamadığınız tüm sorularınızı +90 (212) 970 02 90 numaralı telefonumuzu kullanarak bize yöneltebilirsiniz. Alanında uzman vize ekibimiz tüm sorularınızı hızlı bir şekilde cevaplandıracaktır.

Vize Merkezi Personel

Laos ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz