Gaziantep

Telefon/Faks

+90 (342) 255 58 21

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

gaziantep@vizemerkezi.com

Laos Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Vize Merkezi Gaziantep Ofisimize Hoş Geldiniz, Laos ülkesini ziyaret etmek isteyen kişiler Laos vize süreci ile ilgili bilgileri sunduğumuz bu sayfamızı okuyabilirler. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle +90 (342) 255 58 21 numaralı telefondan iletişime geçebilir ya da gaziantep@vizemerkezi.com adresine e-posta atabilirsiniz. Vize Merkezi Gaziantep ofisimiz Gaziantep ilçeleri ve çevre illerden gelecek olan Laos vize başvuruları ile ilgilenmektedir. Türkiye’nin farklı noktalarından vize hizmeti sunan Vize Merkezi şirketimiz bünyesinde çalışan profesyonel vize ekibi ile sizlere danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Vize Merkezi Gaziantep ofisimizden danışmanlık hizmeti almak için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ya da çalışma saatlerimiz içerisinde ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Laos Vize İstiyor Mu?

Laos vize isteyen ülkeler arasında yer almaktadır. Türkiye’den Laos’a seyahat etmeyi düşünen vatandaşlarımızın Laos Konsolosluğuna vize başvurusunda bulunması gerekmektedir. Laos vizesinde pasaport ayrımı yapılmamaktadır. Pasaport türünüz fark etmeksizin Laos seyahatinizde Laos vizesi almak zorundasınız.

Laos Vizesi Türkiye’den Alınabilir Mi?

Türkiye sınırları içerisinde Laos vizesi alınamamaktadır. Türkiye sınırlarından Laos ülkesini temsil eden herhangi bir konsolosluk bulunmamaktadır. Laos vize başvurusunu Laos’un komşu ülkeleri olan Tayland, Kamboçya ya da Vietnam’dan alabilirsiniz.

Laos Vizesi Nereden Alınır?

Laos vizesi Tayland, Kamboçya ya da Vietnam’dan alınmaktadır. Laos’un komşu ülkeleri olan bu ülkelerin sınırları içerisinde Laos vizesini değerlendirme ve onay verme yetkisine sahip konsolosluklar bulunmaktadır. Laos Konsolosluklarını aşağıda görebilir, ayrıntılı bilgi için Vize Merkezi Gaziantep ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Laos, Kapıda Vize Sistemine Sahip Midir?

Laos kapıda vize sistemine sahip değildir. Laos’a seyahat etmek istiyorsanız vizenizi seyahatinizden önce almak zorundasınız.

Laos Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

Laos vize başvurusu için gerekli olan evraklar durumunuza göre değişebilir ancak genel olarak aşağıdaki gibidir. Mesleksel durumunuza göre hazırlamanız gereken evrakların tam listesinizi ücretsiz olarak gaziantep@vizemerkezi.com adresinden talep edebilirsiniz.

  • Laos vize başvuru formu
  • Otel rezervasyon bilgileri
  • Gidiş-dönüş uçak bilet bilgileri
  • 1 adet fotoğraf
  • Kredi kartı fotokopisi

Laos Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Laos Konsoloslukları Laos vizesini tek girişli olarak vermektedir. Tek girişli vizeniz ile Laos’da 30 gün boyunca konaklayabilirsiniz. Ancak 30 günü aşan seyahatlerde tekrardan vize başvurusunda bulunmalı ya da uzun süreli Laos vizesi almalısınız. Uzun süreli Laos vizesi hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Laos Vizesi Kaç Gün İçerisinde Değerlendirilmektedir?

Laos vizesi genel olarak 5 iş günü içerisinde değerlendirilmektedir. Ancak bu süre konsoloslukların yoğun olması ya da resmi tatilde olması gibi sebeplerle uzayabilir. Laos vize başvurunuzu seyahat planlarınızdan geri kalmamak adına erkenden tamamlamanızı önermekteyiz.

Laos Vize Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Laos vize başvuru ücreti standart ve express vize olarak değişmektedir. Vize başvurusunda bulunmak istediğiniz konsolosluğun vize harç bedelini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ofis yetkilimiz 2019 yılına ait güncel Laos vize ücreti detaylarını sizinle paylaşacaktır.

Vize Merkezi Gaziantep ofisimiz ile iletişime geçmek ve Laos vize başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için +90 (342) 255 58 21 numaralı telefonumuzu ya da gaziantep@vizemerkezi.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz. Soru ve şikayetleriniz için Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. Laos-Türkiye vize prosedürlerini yakından takip eden vize ekibimiz tüm sorularınızı hızlı bir şekilde cevaplandırarak sizlere gerekli olan danışmanlık hizmetini sunacaktır.

Vize Merkezi Personel

Laos ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz