Edirne

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1/12 Merkez / Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 72

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Laos Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Vize Merkezi Edirne Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz,
Sayfamızın devamında Laos vize başvurusunda bulunabilmek için gerekli olan bilgilere ulaşabilir daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vize Merkezi Edirne ofisimiz sizlere Laos vize başvurusu hakkında en güncel bilgileri vermektedir. Güneydoğu Asya’da yer alan Laos ülkesinin vize prosedürlerine hakim olan vize ekibimiz ile Laos vizesini kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Laos vize evrakları ve vize ücreti için +90 850 460 1572 numaralı telefonumuzu ya da edirne@vizemerkezi.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

Laos Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarından Vize Talep Ediyor Mu?

Laos, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep etmektedir. Laos seyahatinde bulunmak isteyen tüm T.C. vatandaşları pasaport türü fark etmeksizin Laos vizesine tabidir.

Laos Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

Laos vize başvurusu Türkiye sınırları içerisinde yapılamamaktadır. Türkiye’de herhangi bir Laos dış temsilciliği bulunmamaktadır. Laos vize başvurusunda bulunmak için Tayland, Kamboçya ve Vietnam ülkelerinde bulunan konsolosluklara müracaat etmelisiniz.

Laos Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Laos vize başvurusu için aşağıda yer alan konsolosluklara istenen vize başvuru evraklarını iletmelisiniz. Laos vize değerlendirme ve onay verme yetkisine sahip olan bu konsolosluklar seyahatiniz için gerekli olan Laos vizenizi vermektedir.

Laos Seyahatimde Kapıda Vize Alabilir Miyim?

Laos ülkesinin kapıda vize verme uygulaması bulunmamaktadır. Laos seyahatinizde sınır kapısında vize talebinde bulunamazsınız. Laos vizesi için Laos Konsolosluklarına ve Büyükelçiliklerine başvurmanız gerekmektedir.

Laos Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

Laos vize başvuru evrakları aşağıda yer almaktadır. Ancak durumunuza göre doldurmanız gereken ek evraklar olabilir. Laos vize başvurusunda Laos Konsolosluğuna sunmanız gereken evrakların tam listesi için Vize Merkezi Edirne ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Laos vize başvuru formu
  • Otel rezervasyon bilgileri
  • Gidiş-dönüş uçak bilet bilgileri
  • 1 adet fotoğraf
  • Kredi kartı fotokopisi

Laos Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Laos vizesi tek girişli olarak verilmektedir. Tek girişli Laos vizesi ile Laos’da 30 gün süreli konaklama hakkı elde etmektesiniz. Çok girişli Laos vizesi için Vize Merkezi Edirne ofisimiz ile iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Laos Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar?

Laos Konsoloslukları tarafından değerlendirilen Laos vize başvurularının sonuçlanma süresi konsolosluğa göre değişiklik gösterebilir. Laos vize başvurusunda konsoloslukta yaşanan yoğunluk ya da tarafınızdan ek evrak talep edilmesi vize başvurunuzun sonuçlanma süresini uzatabilir. Laos vize başvuruları genel olarak 5 iş günü içerisinde değerlendirilmekte ve onaylanmaktadır.

Laos Vize Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Laos vize başvuru ücreti konsolosluğun talep ettiği vize harç bedeline göre belirlenmektedir. Laos Konsoloslukları vize harç bedelini sürekli olarak değiştirmektedir. Buna ek olarak normal ve express vize başvurularının da ücreti birbirinden farklıdır. 2019 yılına ait en güncel Laos vize ücreti için +90 850 460 1572 numaralı telefonumuzu ya da edirne@vizemerkezi.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

Laos vize başvurusu için gerekli tüm evrakları ve konsolosluk bilgilerini bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Alanında uzman vize ekibimiz sizler için en kolay ve hızlı Laos vize sürecini belirleyecektir. Vize Merkezi Edirne ofisimizi randevu almadan çalışma saatlerimiz içerisinde ziyaret edebilir ve ofis yetkilimiz ile birebir görüşerek danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Vize Merkezi Edirne ofisimize ulaşmak için +90 850 460 1572 numaralı telefonu ya da edirne@vizemerkezi.com e-posta adresini kullanabilirsiniz. Soru ve şikayetleriniz için çağrı merkezimiz ile irtibata geçiniz.

Vize Merkezi Personel

Laos ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz