Bursa

Adres

Demirsubaşı Mahallesi, Ahmet Dural Meydanı No:4 Gemlik/BURSA

Telefon/Faks

+90 (224) 322 21 74

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Laos Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçimiz, Vize Merkezi Bursa ofis sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızın devamında Laos vize prosedürlerini yakından takip eden alanında uzman vize ekibimizin sizler için hazırladığı Laos vize başvuru bilgilerini bulabilirsiniz. Laos vize başvurusu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle +90 (224) 322 2174 numaralı telefondan ya da bursa@vizemerkezi.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Vize Merkezi Bursa ofisimizi çalışma saatlerimiz içerisinde randevu almadan ziyaret edebilirsiniz. Tüm soru ve şikayetleriniz için Çağrı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Laos Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarından Vize İstiyor Mu?

Laos seyahati düşünen tüm vatandaşlarımız Laos seyahatleri öncesinde vize başvurusunda bulunmak zorundadır. Laos vizesine tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tabidir. Herhangi bir pasaport ayrıcalığı bulunmamaktadır. Vize Merkezi Bursa ofisimiz ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Laos Vizesi Türkiye Sınırları İçerisinde Alınabilir Mi?

Laos vizesi ülkemizden alınamamaktadır. Türkiye sınırları içerisinde Laos vizesini değerlendirme ve onay verme yetkisine sahip bir Laos Konsolosluğu bulunmamaktadır. Dolayısıyla Laos vizesini Türkiye sınırları içerisinde alamazsınız.

Laos Vizesi Nereden Alınır?

Laos vize başvurusunu Kamboçya, Vietnam ya da Tayland ülkelerinde yapabilirsiniz. Laos’un sınır komşuları olan bu ülkelerde bulunan Laos Konsoloslukları vize başvurunuzu değerlendirmektedir. Laos Konsoloslukları aşağıda belirtildiği gibidir:

Laos Ülkesi Kapıda Vize Sistemine Sahip Midir?

Laos, sınır kapısında vize verme sistemine sahip bir ülke değildir. Laos vizesi için yukarıda yer alan ülkelerin konsolosluklarına başvurmanız gerekmektedir. Laos ülkesinde herhangi bir şekilde vize başvurusunda bulunamazsınız.

Laos Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

Laos vize başvurusu için gerekli olan evrakları tam ve hatalı bilgi olmadan vermelisiniz. Vize başvuru evraklarında tespit edilen eksik evraklar ya da hatalı bilgiler vize reddine neden olabilir. Böyle olumsuz bir durumla karşılaşmamak ve Laos seyahatinizden geri kalmamak adına vize başvuru evraklarınızın doğru olduğundan emin olunuz. Laos vize başvuru evrakları:

  • Laos vize başvuru formu
  • Otel rezervasyon bilgileri
  • Gidiş-dönüş uçak bilet bilgileri
  • 1 adet fotoğraf
  • Kredi kartı fotokopisi

Laos Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Laos Konsoloslukları tarafından verilen Laos vizesi 30 günlük konaklamalı vize olarak verilmektedir. Tek girişli olarak verilen Laos vizesinin geçerlilik süresi ise değişebilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Laos Vizesi Kaç Gün İçerisinde Değerlendirilmektedir?

Laos vize başvuruları genel olarak 5 iş günü içerisinde değerlendirilmektedir. Ancak bu süre vize başvurusunda bulunduğunuz Laos Konsolosluğuna göre değişebilmektedir. Ayrıca vize başvuru evraklarınızda bir eksiklik olması, tarafınızdan ek evrak talep edilmesi ya da konsolosluğun resmi tatilde olması gibi durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Laos vize başvurunuzu planladığınız seyahat tarihinden geri kalmamak adına erkenden tamamlamanızı tavsiye etmekteyiz.

Laos Vize Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Laos vize başvuru ücreti Laos Konsoloslukları tarafından belirlenmektedir. Normal ve express vize başvuru fiyatları ise birbirinden ayrıdır. Güncel Laos vize ücreti için Vize Merkezi Bursa ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ofis yetkilimiz sizlere en güncel ücret bilgisini verecektir.

Laos vize başvuru süreci ile ilgili merak ettiğiniz diğer sorularınızı çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Laos vize başvurusu ile ilgili Vize Merkezi Bursa ofisimizden danışmanlık hizmeti almak için +90 (224) 322 2174 numaralı telefonumuzu ya da bursa@vizemerkezi.com e-posta adresimizi kullanabilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ofis yetkilimiz sizler için en kolay ve hızlı vize sürecini belirleyecektir.

Vize Merkezi Personel

Laos ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz