Antalya

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 52 35

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

antalya@vizemerkezi.com

Laos Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Vize Merkezi Antalya Ofis Sayfamıza Hoş Geldiniz.
Değerli ziyaretçimiz, Laos vize başvurusunda bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz sayfamıza göz atabilir ve Laos vize süreci ile ilgili bilgi edinebilirler. Vize Merkezi Antalya ofisi olarak Antalya ilçeleri ve çevre illerden gelecek olan vize başvurularını kabul etmekteyiz. Laos vize başvurusu ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir ve danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Vize Merkezi Antalya ofisine +90 (242) 255 5235 numaralı telefondan ya da antalya@vizemerkezi.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Laos Vize İstiyor Mu?

Laos Türkiye’ye vize şartı koşmaktadır. Türkiye’den Laos’a yolculuk etmek isteyen herkes yolculukları öncesinde Laos vizesi almak zorundadır. Laos vize başvurusunda bulunmak, vize başvuru evraklarını ve ücretini öğrenmek için sayfamızın devamına göz atabilir, daha ayrıntılı bilgi için Vize Merkezi Antalya ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Laos Vizesi Türkiye’den Alınabilir Mi?

Türkiye sınırları içerisinde Laos Konsolosluğu bulunmadığı için Laos vize başvuru işlemini ülkemizde gerçekleştiremiyoruz. Laos vize başvurusu için Laos Konsolosluğu olan bir ülkede bulunmanız gerekmektedir. Bu konsoloslukları ve ülkeleri sayfamızın devamında görebilirsiniz.

Laos Vizesi Nereden Alınır?

Laos vize başvurusunda bulunmak için Laos’un komşu ülkeleri olan Tayland, Kamboçya ya da Vietnam’da bulunmak zorundasınız. Bu ülkelerde yer alan Laos Konsoloslukları ile vize başvurusunda bulunabilir ve Laos vizesini seyahatinizden önce alabilirsiniz. Laos Konsoloslukları:

Laos, Kapıda Vize Sistemine Sahip Midir?

Laos kapıda vize sistemine sahip bir ülke değildir. Laos seyahatiniz sırasında karayolu sınırında ya da havalimanında vize başvurusunda bulunamazsınız. Laos’un sınır bölgelerinde vizeleri değerlendiren ve onaylayan bir kurumu bulunmamaktadır. Laos vize başvurusu için yukarıda belirtilen konsolosluklara müracaat etmeniz gerekmektedir.

Laos Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

Laos vize başvurusu için gerekli evraklar aşağıda verilmektedir. Bu evrakların yanı sıra doldurmanız gereken ek belgeler olabilir. Laos vize başvurusunda bulunmak ve evraklar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Vize Merkezi Antalya ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ofis yetkilimiz hazırlamanız gereken tüm evrakları tarafınıza ücretsiz e-posta olarak ulaştıracaktır. Laos vize başvuru evrakları:

  • Laos vize başvuru formu
  • Otel rezervasyon bilgileri
  • Gidiş-dönüş uçak bilet bilgileri
  • 1 adet fotoğraf
  • Kredi kartı fotokopisi

Laos Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Laos Konsolosluğu tarafından verilen Laos vizesi 30 gün konaklama hakkı sağlamaktadır. Tek girişli olarak verilen Laos vizesinin geçerlilik süresi ise değişebilmektedir. Seyahat amacınıza ve Laos'ta konaklamak istediğiniz süreye göre vize başvurusunda bulunmak ve ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Laos Vizesi Kaç Gün İçerisinde Değerlendirilmektedir?

Laos Konsoloslukları vize başvuru evraklarınızda herhangi bir hata ya da eksiklik olmaması durumunda 5 iş günü içerisinde vize başvurunuzu değerlendirmektedir. Ancak konsolosluğun resmi tatilde olduğu dönemlerde bu süre uzayabilir. Vize başvurusunda bulunmadan önce tatil günlerini kontrol etmenizi önermekteyiz.

Laos Vize Başvuru Ücreti Ne Kadar?

Laos vize başvuru ücreti standart ve Express vize ücreti olarak değişebilmektedir. Laos Konsolosluğu’nun talep ettiği vize ücretini, vize türünün bedelini öğrenmek için Vize Merkezi Antalya ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ofis yetkilimiz en güncel Laos vize ücretini sizinle paylaşacaktır.

Vize Merkezi Antalya ofisi olarak sizlere Laos vize sürecini genel olarak anlatmış bulunmaktayız. Daha ayrıntılı bilgi edinmek ve profesyonel vize ekibimizden danışmanlık hizmeti almak için +90 (242) 255 5235 numaralı telefonumuzu ya da antalya@vizemerkezi.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Laos ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz