Kore Vize İşlemleri

Güney Kore'ye kısa süreli seyahatler (90 gün süreli) için Kore vize müracaatı yapılmasına gerek yoktur.
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Kore Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Kore Halk Cumhuriyeti (Güney Kore) Devleti’ne seyahat etmek isteyen Umuma mahsus pasaport hamili Türk vatandaşları 90 güne kadar ikamet süreli seyahatlerinde vizeden muaftır. T.C. Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaportu hamili Türk vatandaşları 90 güne kadar ikamet süreli seyahatlerinde vizeden muaftırlar.
 
Kore uzun süreli seyahatleriniz için D Vize işlemleri konusunda  destek alabilmeniz için temsilcilerimizle irtibata geçin.
 
Vize Merkezi Kore Vize Temsilcileri, Güney Kore vize İşlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Kore Vizesi için başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşmak ve ya Kore vize uygulaması hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
Kore D Vize başvurusu ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Kore vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6385