Kolombiya Vize İşlemleri

Kolombiya Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Kolombiya’ya 90 günden fazla süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.
 
Kolombiya Vize Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Kolombiya Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Kolombiya Devleti, T.C. her nevi pasaport hamili kişileri toplam kalış süresi her 180 gün içerisinde ilk giriş tarihinden itibaren 90 günü aşmamak kaydıyla vize prosedürüne tabi değildir. Kolombiya’ya çalışma, öğrenim, eğitim, araştırma, aile birleşimi için 90 günden fazla ikameli seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Kolombiya Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.
 
Kolombiya Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?
 
Kolombiya Ticari Vize, Kolombiya Öğrenim Vizesi, Kolombiya Aile Ziyareti Vizesi, Kolombiya Kültürel Sportif Ziyaret Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 günden fazla süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.
 
Kolombiya vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!
 
Kolombiya Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?
 
Kolombiya vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Kolombiya vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!
 
Kolombiya Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Kolombiya vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 10 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Kolombiya seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.
 
Vize Merkezi Temsilcileri Kolombiya Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?
 
Kolombiya vize işlemleri için gerekli olan Kolombiya seyahat sağlık sigortası ve Kolombiya otel, uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.
 
Kolombiya Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
Vize Merkezi Kolombiya Vize Temsilcileri, Kolombiya vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Kolombiya Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Kolombiya vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
 
Kolombiya vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya info@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
 
Kolombiya vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.
 
 
 
 
 
Türk vatandaşlarının Kolombiya’ya girş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Ancak her bir yıl için 90 günü aşmayacak koşuluyla yapılan turistik ziyaretler için Türk vatandaşlarından vize talep edilmemektedir. Uzun süreli kalış ve ticari amaçlı ziyaretleriniz için Vize Merkezi size danışmanlık yapmaktan memnun olacaktır.

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6380