Kolombiya Vizesi

Kolombiya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
y. beyaz 22/06/18, 23:20
Kolombiya'dan kız arkadaşımı davet etmek istiyorum, neler gereklidir?
Cevabı Görüntüle
H. Kilimci 21/09/16, 10:20
Amerika vize merkezi sizin desteğinize / servisinize ihtiyacım var
yıl sonunda erkek arkadaşımla birlikte 1-1,5 yıllığına orta ve güney amerika turuna çıkacağız. Biraz da olsa ispanyolca öğrenmek için gezimiz ilk 4 ayını kolombiyada geçirip kursa gitmeyi planlıyoruz. farklı iki dil okulu ile iletişime geçtim kendileri ile yazışıyoruz. Sadece merak ettiğimiz, biz buradan 4 aylık kursa kaydımızı yaptırdığımızda kapıda vize ile ilgili sorun yaşar mıyız? yatıracak olduğumuz kurs parasının boşa gitmesini istemiyoruz. Bu konu ile ilgili bilgi alabilir miyiz? amerika vizesi ile bu tur tecrubesi olan okurlarınız varsa, daha once bu yoldan geçtiyse lutfen bilgi verebilir mi

Cevabı Görüntüle
v. erden 26/08/16, 13:46
Merhaba,
Ben aralık ya da ocak ayında Kolombiya’ya gitmeyi planlıyorum. Eskiden vize muafiyeti 90 gündü. Şimdi ise 30 güne düşmüş sanırım. Yani Kolombiya’yı ziyaret eden Türk vatandaşı en fazla 1 ay vizesiz kalabilirmiş. Bu bilgiler doğru mudur? Lütfen beni Kolombiya hakkında detaylı aydınlatır mısınız? Henüz pasaport bile almadım.
Cevabı Görüntüle
Changiz 25/07/16, 17:53
This is Changiz. I am from Iran and I am working here by work permit. In order to assamble an machine which was product in our company. I have to go to Colombia.
How can i get visa and how many days it will take?
I must get business visa or tourist visa?
Could you please give me some info.
Cevabı Görüntüle
M. 25/07/16, 17:53
Kolombiya'da kız arkadaşım var, onunla evlenmek ve Kolombiya'nın vatandaşı olmak istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım? ve siz nasıl yardımcı olabilirsiniz?
Telefon