Turistik vize

Kiribati Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Kiribati vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Kiribati vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Kiribati vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Kiribati vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Kiribati Turistik Vize Belgeleri

Kiribati’de eğlence, gezi ve turistik sebepler için yapacağınız seyahatlerde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak vizeye tabi durumdasınız. Turistik amaçlar için ülkeye yapacağınız ziyaret sırasında sizden bazı belgeler istenebilir. Öncelikle hangi vize türüne başvuracağını bilmenizde yarar vardır. Turistik vize için istenen belgeler aşağıdaki gibidir:

 1. Pasaport (en az 5 ay geçerli olması gerekmektedir)
 2. 2 adet biyometrik fotoğraf
 3. Kiribati vize başvuru formu
 4. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 5. Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri ve konfirmeleri
 6. Bankada yeterli miktarda para
 7. Davetiye mektubu (iş ve aile nedeniyle gidecekler için)
 8. Kiribati vizesi ücreti ödenti dekontu
 9. Şirket bilgileri (şirket çalışanları için, ticari gazete, imza sirküleri, faaliyet belgesi vs.)
 10. 18 yaşın altındakiler için izin belgesi
 11. Öğrenciler için öğrenci belgesi
 12. Evli ise evlilik cüzdanı
 13. Uluslararası sağlık sigortası

Not: Schengen ülkeleri, ABD, Kanada ya da Avustralya pasaportları olan ülkelere vize muafiyeti vardır. Schengen ülkelerine 90 güne kadar ve ABD, Kanada ve Avustralya ülkelerine de 30 güne kadar vize muafiyeti tanıyan ülke Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize mecburiyeti şartı aramaktadır. İlk vizeler alındığında genellikle 60 güne kadar bir kalış izni verilir.

Söz konusu vize muafiyeti olan ülkelerden birine ait ayrı bir pasaportu olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye vizesiz de girebilir. Bu durumda vizesiz ülke uygulamasından yararlanabilirler. Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır. Vize reddi durumunda itirazda bulunma hakkınız vardır. Ayrıca hangi vize türü olursa olsun aşılar için belgelerinizi yanınıza almak en doğru harekettir. Belgelerinizi doldururken sizden istenilen şekilde doldurmanız önemlidir. Bu konuda hazırlıklı olmanız dileğimizdir. Aşılar konusunda dikkatli olmalısınız.

Kiribati vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Kiribati vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; ziyaretinizden örneğin bir ay önce yapmanız yararınıza olacaktır. Kiribati vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Kiribati vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

daha fazla göster

Yükleniyor...