İngiltere Konsolosluğu İstanbul (Kiribati Yetkili Konsolosluk)

Kiribati Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Kiribati vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Kiribati vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Kiribati vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Kiribati vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

İstanbul İngiltere Başkonsolosluğu

İstanbul ve çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşı olmanız durumunda Birleşik Krallık Devleti (İngiltere) vizesi başvurularınızı  İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu’na yapmanız gerekecektir.

İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu, İngiltere vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan İngiliz vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.


İngiltere İstanbul  Başkonsolosluğu Adres:

Meşrutiyet Caddesi ., No 34, Tepebaşı-Beyoğlu / İSTANBUL


İngiltere İstanbul  Başkonsolosluğu Telefon:

(212) 334 64 00

İstanbul İngiltere Konsolosluk Acil Durum Hattı : İstanbul’da bulunan İngiliz vatandaşlarının acil ihtiyaçlarında (saldırı, kaçırılma, pasaport kaybı),  212 334 64 00 no'lu telefondan yardım isteyebilirler.


İngiltere İstanbul  Başkonsolosluğu web sitesi:

www.britishembassy.org.tr

İngiltere İstanbul  Başkonsolosluğu Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 08.30–13.00 / 14.00–16.45

İstanbul İngiltere Konsolosluk bölümü : Pazartesi’den Cuma’ya Saat: 09:00-12:30


İngiltere Konsolosluğu Vize Başvuru Formu


İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu'na vize başvurusunda bulunacak kişiler İngilizce  hazırlanmış ve eksiksiz doldurulmuş online İngiltere vize başvuru formu ile başvuruda bulunmalıdır.

İngiltere Konsolosluğu Vize Talep Dilekçesi


İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu'na yapılan vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği vize talep dilekçesi ibraz edilmelidir.

İngiltere Turistik Vize Talep Dilekçe Örneği


…./…../....

BRITISH CONSULATE GENERAL

daha fazla göster

Yükleniyor...