Kazakistan Vize İşlemleri

Kazakistan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Kazakistan’a kısa süreli (90 gün süreli)seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.
 
Kazakistan Vize Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Kazakistan Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Kazakistan Devleti, T.C. pasaport sahibi kişilerin tümünü Kazakistan’a 30 günden fazla süreli ikamelerinde vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Kazakistan’a seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Kazakistan Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.
 
Kazakistan Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?
 
Kazakistan Diplomatik Vize, Kazakistan Hizmet Vizesi, Kazakistan Kısa Süreli İş Vizesi, Ticari Vizesi, Kazakistan Turist Vizesi, Kazakistan Yatırımcı Vizesi, Kazakistan Transit Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.
 
Kazakistan vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!
 
Kazakistan Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?
 
Kazakistan vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Kazakistan vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!
 
Kazakistan Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Kazakistan vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 5 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Kazakistan seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.
 
Vize Merkezi Temsilcileri Kazakistan Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?
 
Kazakistan vize işlemleri için gerekli olan Kazakistan seyahat sağlık sigortası ve Kazakistan otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.
 
Kazakistan Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
 
Vize Merkezi Kazakistan Vize Temsilcileri, Kazakistan vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
 
Kazakistan Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Kazakistan vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
 
Kazakistan vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
 
Kazakistan vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.
 
 
 
 
 
Türk vatandaşları Kazakistan’a 1 aydan fazla olmak üzere ya da ticari amaçlı ziyaretleri için vize almaları gerekmektedir. 1 aya kadar yapılan turistik ziyaretleri için vize talebi olmamaktadır.
Vize Merkezi Kazakistan’a yapacağınız uzun süreli ya da ticari amaçlı ziyaretleriniz için danışmanlık hizmetiyle birlikte vize başvurunuzu yapıp takibini gerçekleştirmektedir.
 

Yükleniyor...
KAZAKİSTAN VİZE İŞLEMLERİ
İletişim