Kanada Hakkında Sorular & Yorumlar

Kanada ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
A.Y. 22/07/16, 16:37
Kanada'ya gitmek istiyorum. Eğer siz otel-uçak rezervasyonu yapıyorsanız ve başvuru işlemleriyle ilgili bana her konuda yardımcı olabilirseniz 3 ay içinde gitmek istiyorum. Vize merkezi bana nasıl yardımcı olabilir?
Cevabı Görüntüle
E. K. 16/04/18, 19:14
Merhabalar,
Ben Türkiye’de 15 yıldır müzisyenlik, ses mühendisliği (dizi ve filmler için sound engineer) yapıyorum. 33 yaşımdayım ve Kanada’da bu iş ile ilgili çalışmak istiyorum. İnternette onlarca ajans var ve hangisine güveneceğimi bilemiyorum açıkçası. Kanada’da çalışmaya uygun olmak için hangi şartlar gereklidir? Bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler, iyi günler.
Cevabı Görüntüle
I. K. 22/03/18, 11:54
Selamlar, yakın zamanda Montreal'de bulunan bir medya şirketinden iş teklifi aldım. Hareketli Grafik tasarımcısı olarak onlarla çalışmamı istiyorlar. Ancak okulumu henüz bitiremedim. Bu nedenle bir üniversite diplomam yok. Bu bana nasıl bir engel olabilir merak ediyorum. Fakat çalıştığım projeler dünya çapında prestijli yarışmalardan ve kurumlardan ödüller aldı. Merak ettiğim üniversite diplomam olmasa dahi bu aldığım ödüller ve referans mektupları ile çalışma vizesi alabilir miyim? Ya da buradaki okulu dondurup oraya çalışmaya gidebilir miyim? Ya da diploma olmadan çalışma vizesi nasıl alabilirim?
Cevabı Görüntüle
Ş. Y. 12/03/18, 14:36
Merhaba, Bulgaristan ve Türkiye vatandaşıyım. Sorum şu; Bulgaristan vatandaşı pasaportu ile ben ve eşim birlikte vizesiz Türkiye'den Kanada'ya havayolu ile çıkış yapabiliyor muyuz?
Cevabı Görüntüle
n. t. 10/03/18, 12:47
Emekliyim, hususi pasaport sahibiyim, turistik amaçlı Kanada vizesi için ne yapmam gerekiyor?
Cevabı Görüntüle
A. seyhan 25/08/16, 10:25
Amerika vizem var kanada vizesi için hangi evrakları hazırlamam lazim?
Cevabı Görüntüle
A.T. 23/08/16, 08:33
Evraklar tamamlandıktan sonra Ticari vize kaç günde çıkar, 7 Eylülde Kanada'da olmamız gerekiyor evrakları en geç ne zaman tamamlamamız lazım vize alabilmek için? Süre yeterli mi? Sürenin yetmeme riski var mı?
Cevabı Görüntüle
F. Can 22/08/16, 13:18
Kanada vizesi almak istiyorum. Birikmiş param var ama bir işte çalışmıyorum ya da tapu ve benzeri bir malvarlığım yok. Yine de sponsorluk almam gerekiyor mu? Birlikte gideceğim arkadaşım bana sponsor olabilir mi?
Cevabı Görüntüle
T. A. 10/08/16, 08:34
10 Eylül 2016 tarihinde, United Airlines ile İstanbul çıkışlı Kanada Toronto aktarmalı New York uçuşumuz var. Herhangi bir şekilde hava alanından çıkış yapmayacağız, yalnızca aktarma olacak, Kanada vizesi almamız gerekir mi? Gerekirse neler yapmalıyız, bilgi verirseniz çok sevinirim.
Cevabı Görüntüle
M.H: 22/07/16, 16:37
Değerli vize merkezi yetkilileri Dicle Üniversitesinde öğretim üyesiyim. Kanada vizesi için sağlık sigortası gerekli mi? Bilgi verirseniz sevinirim.
Telefon