Kanada Ticari vize davet mektubu nasıl olmalıdır?

K.P. 29/12/18, 12:28
Kanada'da ki firmadan davet mektubum geldi. Bu davet mektubu Kanada Konsolosluğunun istediği gibi midir? Ticari vize davet mektubu nasıl olmalıdır?
Vize Merkezi

Merhabalar

Kanada ticari vizesi için istenilen davet mektubu sizi niçin davet ettiği hakkında detaylı bilgi içermelidir. Kanada firmasının antetli kağıdına yazılmalı yetkili tarafından imzalanması gerekmektedir. Kanada Ticari vizesi için almış olduğunuz davet mektubunun Kanada Konsolsoluğunun istediği evrak olup olmadığını öğrenmek için vize uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Size en yakın şubemize gelerek ya da telefon ederek bilgi alabilirsiniz.

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Vize Merkezi /Yüksel ERDİN

A.B. 20/03/19, 10:23

Merhaba Kanada Ticari vizesi alırken Şahsi Banka mı yoksa Şirket Bankası mı sunmam gerekir?

Vize Merkezi 20/03/19, 11:19

Merhabalar, Kanada ticari vize başvurusu yapabilmeniz için önce Kanada da bulunan firmadan davet mektubu almanız gerekir. Kanada ticari vize almak isteyenler şirketinizin sizin için yazdığı vize talep dilekçesinde ticari amaçla gidildiği ve tüm masrafların şirket tarafından karşılandığı belirtilmelidir. Aynı zamanda masrafları şirket karşıladığı için şirketin son üç aylık banka dökümü sunulması gerekir. Bu konuda tüm detayları öğrenmek için size en yakın şubemizle iletişime geçerek Kanada vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Vize Merkezi /Yüksel ERDİN

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon