Hangi vizeye başvurmalıyım?

Cevdet 22/07/16, 16:37
Merhaba ben Cevdet 29 yasındayım. Kanada'ya gitmek istiyorum 1 aylık İngilizce eğitimi almak için. Bu arada çalışıyorum ve ne tur evraklar isteyecekler? Öğrencimi sayılacam ssk'lı çalışan mı? ve toplamda sizin ücretiniz dahil vize masrafları ne? başvuru formunda ne soruyorlar ? italya shengen vizemi de sizin firmanız ile almıştım ve eğer uygun olursa yine tercihim sizsiniz.
Vize Merkezi

Cevdet bey 

Kısa süreli dil eğitimi için başvurunuzu Vize Merkezimiz sizin adınıza doldurulması gereken Aile Bilgi Fomu ve Başvuru Formunu doldurup vize başvurunuzu yapacaktır.Yaklaşık 10-15 gün içinde Kanada Konsolosluğu başvuruları sonuçlandırmaktadır. SSK lı çalışanlar için gerekli evrak listesini ve Okul kabul yazısını tarafımıza göndermeniz yeterlidir. Başvuru formunu sizin adınıza İngilizce olarak doldurabilmemiz için size gerekli evrak listesini gönderdiğimiz mailde Kanada Taslak Aile Bilgi Formu ve Kanada Taslak Başvuru Formu linklerini gönderdik. Linke tıkladığınızda açılan formun çıktısını alıp kalemle Türkçe olarak doldurun. Vize Uzmanlarımız formlarınızı sizin verdiğiniz bilgiye istinaden formlarınızı İngilizce olarak eksiksiz dolduracaktır. Formlarda sorulan soruların hepsini cevapladığınıza emin olmak için lütfen göndermeden önce kontrol edin.

  Size gönderdiğimiz mailde ücret bilgisi mevcuttur. Sizinle çalışmaktan bizde memnuniyet duyuyoruz. Firmamız Tüm Dünya Ülkelerine vizelerinizin çıkmasına danışmanlık hizmeti vermekte ve değerli tecrübeleri ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.