İtalya Vizemiz Hemen Çıkar Mı?

H. K. 05/02/19, 10:00
10 gün sonrasına çok uygun fiyatlı bir bilet yakaladık. Eşimle beraber eğer vizeler yetişirse uçak biletini satın alıp gitmeyi planlıyoruz. Mümkün müdür bu kadar sürede vizemizin çıkması?
Vize Merkezi

Merhabalar,

İtalya vize işlemleri için ortalama işlem süresi 5-7 iş günüdür diyebiliriz. Ancak bu bizim vermiş olduğumuz süreler yapılan mevcut başvurulardan alınan sürelerin genel bir ortalamasıdır, hiç bir şekilde resmi net bir süre değildir. Konsolosluk ek evrak talebi veya mülakata çağırabilme gibi ek süreçlere işleminizi sokabilmektedir, bu gibi durumlarda süreci ciddi şekilde kimi zaman uzatabilmektedir. Vizeniz çıkmadan herhangi bir satın alma işlemi yapılmasını tavsiye etmeyiz olası bir red durumunda maddi kayıtlarınızın az olması açısından bizlerin tavsiyedir. Ama elbette bu konuda da karar tamamen sizlerindir.

 

VizeMerkezi İstanbul

Emre ATAGÜL / Müşteri Temsilcisi 

M +90 533 425 86 66

E-mail: avrupa2@vizemerkezi.com

B. E. 04/03/19, 22:55

Oğlum Milano'da doktora öğrencisi. Eşimle birlikte bir haftalık turistik amaçlı İtalya seyahati planladık. 21 Nisan 2019'da başlayacak turumuz için biletimizi aldık. İkimizin de Hususi (Yeşil) pasaportu var. Vize gerekmiyor değil mi?

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon