İsrail Ticari Vize

İsrail Ticari Vizesi İçin Gerekli Evraklar

1. Davetiye
2. Vize Talep Dilekçesi (Şirketin antetli kağıdına, konsolosluğa hitaben, kaşe ve imzalı)
3. Nüfus Cüzdanı fotokopisi
4. Banka Hesap Cüzdanı fotokopisi veya Banka Hesap Dökümü (En az 4000 TL bakiyesi olan, kaşe, imza ve imza sirküleri ile birlikte)
5. Pasaport (Seyahat sonrası en az 6 ay geçerli)
6. 2 Adet Biyometrik Fotoğraf (5x5 cm ölçülerinde, beyaz fon üzeri, güncel)

İsrail ticari vize başvuru sahibinin bulunduğu duruma bağlı olarak hazırlaması gereken ek belgeler için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Kişi şirket sahibi ise;

- Güncel Şirket Evrakları (Faaliyet Belgesi, İmza Sirküleri, Vergi Levhası, Sicil Gazete Fotokopileri)
- SGK Hizmet Dökümü

Kişi şirket çalışanı ise;

- Güncel Şirket Evrakları (Faaliyet Belgesi, İmza Sirküleri, Vergi Levhası, Sicil Gazete Fotokopileri)
- SGK Hizmet Dökümü ve SGK İşe Giriş Bildirgesi

İsrail Vizesi

İsrail Devleti Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına beli durumlarda vize prosedürlerine tabi tutmaktadır. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri İsrail vize prosedürlerini tabiyken; Diplomatik, Hizmet ve Hususi (Yeşil) pasaport hamili kişiler 90 güne kadar İsrail vize prosedürlerinden muaf tutulmuşlardır.

İsrail Vize Ücreti

İsrail vize ücreti İsrail’de kalacağınız süreye, seyahat niyetinize ve mesleki durumunuza göre değişiklik göstermektedir. Durumunuza uygun İsrail vize ücretleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. 

İsrail Vizesi Kaç Günde Çıkar

İsrail Vizesi ekseriyetle 7-10 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. İsrail vize işlemlerinize seyahat tarihinizden en az 15 gün önce başlamanızı olası gecikmelere karşı önlem olması açısından öneririz.

İsrail Vizesi Fotoğraf Ölçüsü

Vize başvurunuzu değerlendirme yetkisine sahip tek diplomatik temsilcilik olan İsrail Konsolosluğu, İsrail vize işlemleri için kullanılacak olan fotoğraf ölçülerine özellikle dikkat etmektedir. İsrail vizesi fotoğraf ölçüsü 5x5 cm'dir.

İsrail Vize Türleri

İsrail vize işlemleri için seyahat amacınıza uygun evrak listesine, başvuru formuna, İsrail Turistik Vize, İsrail Ticari Vize, İsrail Çalışma Vizesi, İsrail Aile-Akraba ziyareti vizelerine ait detaylı evrak listesine sitemizden erişebilirsiniz.

İsrail Vize Başvurusu

İsrail vizenizin onaylanması için ülkenin vize başvuru koşullarını eksiksiz yerine getirmelisiniz. Vize Merkezi İsrail Departmanı ihtiyacınız olan vize türünü belirler ve sizin adınıza İsrail vize başvurunuzu tamamlayarak seyahat planınızın sorunsuz şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Değerli ziyaretçimiz, Vize Merkezi İsrail Vizesi başvuru evraklarınızı hazırlamanıza yardım ederek başvurunuzu gerçekleştirse de vize onayı almanızda herhangi bir etkisi yoktur. İsrail vize başvurularını değerlendirme yetkisi yalnızca İsrail Konsolosluğuna aittir.  

► İsrail Vizesi için başvuruya şahsen gelmeniz gerekmemektedir. Şirketimiz Konsoloslukta sizin adınıza başvuru ve takip yetkisine sahiptir.

► İsrail vize başvurularınız hakkında verilecek olan kararlar İsrail Konsolosluğunun inisiyatifi altında olacaktır.

► İsrail vize başvurusunda kullanacağınız pasaportunuzun İsrail seyahatiniz sonrasında 6 ay geçerliliği olmalıdır.

► İsrail vizesi veya tüm dünya vize işlemlerine dair ayrıntılı bilgiler için sitemizi ziyaret edebilir, dilekçe örnekleri, başvuru formları ve gerekli olan tüm dökümanları edinebilirsiniz.

 

 

 

daha fazla göster

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 57
Ankara
+90 (312) 970 05 57
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 57
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 850 460 15 57
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2143
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5193
ayko@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com