Antalya İspanya vize başvurusu

B. BERKAMA TAŞ 16/08/16, 16:29
Antalya'dan vize başvurusu yapmak istiyorum gerekli evraklarla ve randevu hakkında bilgi almak istiyorum.
Vize Merkezi

Sayın Berna Hanım merhaba;

Öncelikle, ilginiz için teşekkür ederiz. Antalya'dan gerçekleştireceğiniz İspanya vize başvuru işleminizi seyahat tarihinizden en az 7 iş günü önce yapmanız gerekmektedir. Ancak başvurunuzu Antalya'dan yapacağınız için bu süreye kargo ulaşma süresini de eklemeniz gerekmektedir. Antalya'dan yapılacak İspanya Schengen vize başvuruları İstanbul'daki İspanya Konsolosluğu'nun yetki alanındadır ve işlemlerinizi İstanbul üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

İspanya Schengen vize evraklarıyla ilgili olarak seyahat amacınıza uygun vize türünü belirledikten sonra başvuru yapabilirsiniz. İspanya vizesi için gerekli belgelere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz ancak Vize Merkezi üzerinden başvuru yapma isterseniz temsilcilerimizle iletişime geçmenizi öneriyoruz. İspanya vizesi için gerekli olan belgeler adresinize e-mail yoluyla postalanacaktır. Evrak takibi ve vize randevunuzun alınması Vize Merkezinin çalışma alanı içindedir. 

ispanya vizesi için gereken evrakları Vize Merkezi istanbul adresimize kargo yoluyla ulaştırabilirsiniz. Ancak randevu ve randevunun içerdiği parma izi verme (biyometri) prosedürü için Vize Başvuru Merkezine şahsen gelmeniz gerekecektir. İspanya vize başvuruları Vize Başvuru Merkezleri üzerinden yapılmaktadır. İspanya Konsolosluğu doğrudan başvuruları kabul etmemektedir. 

İstanbul'dan gerçekleştirilecek İspanya Schengen vize başvuruları Antalya'dan yapılan başvurulara göre daha kısa sürede sonuçlanmaktadır.

İspanya vize başvurunuzla ilgili ayrıntılı bilgi almak için İspanya Vize Merkezi temsilcilerimizle irtibata geçiniz. İrtibat numaralarımızı Şubelerimiz ve İletişim bölümlerini görebilirsiniz. 

 

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.