Acil İngiltere Vizesi

Kendinizi İngiltere'de görmek için bize 24 saat verin!
 

İngiltere’ye çok acil seyahat etmeniz gereken durumlarda için İngiltere Süper Ekspres vize olanağı bulunmaktadır. Acil İngiltere vizesi ile başvuru işlemleriniz İngiltere Konsolosluğu tarafından 1 iş günü içinde sonuca ulaştırılmaktadır.

Eğer 24 saatte verilen Süper Ekspres vize için başvuruda bulunursanız, parmak iziniz alındıktan sonra 24 saate içinde vizeniz çıkıyor.
 
Süper Ekspres İngiltere vizesi başvuru işlemleriniz ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen online@vizemerkezi.com mail adresine e-posta göndererek ya da telefonla arayarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.
 
Müşteri temsilcilerimiz Süper Ekspres İngiltere Vizesi başvuru işlemleriniz ile ilgili evrak listesini sizinle e-mail yoluyla paylaşacaktır.
 
Süper Ekspres İngiltere Vizesi ile ilgili belgelerinizi bize kargo, kurye ile ulaştırmanız ya da ofisimize elden ulaştırmanız yeterli olacaktır.
 
Müşteri temsilcilerimiz Süper Ekspres İngiltere Vizesi ile ilgili başvuru ve randevu işlemlerinizi hemen tamamlayıp sizi bilgilendirecektir.
 
Vize başvuru işlemleriniz sonuçlandığında pasaportunuzun size kolayca ulaşması için kargo ve kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Süper Ekspres İngiltere Vizesi ile ilgili tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Randevusuz acil İngiltere vizesi başvurusu

İngiltere’ye acil seyahat etmek isteyenler ‘Walk-in’ hizmeti ile randevusuz vize başvurusu yapabilirler. Walk-in servisi isteğe bağlı bir hizmet olmakla birlikte belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Vize başvurusu için randevu almaya vakti olmayan ve acil İngiltere vizesi alması gereken kişiler bu hizmeti alabiliyorlar. Daha ayrıntılı bilgi için vize danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. 
 


 

Önemli Notlar:

  • İngiltere Vize Merkezi profesyonel vize danışmanlık hizmeti veren bir kurumdur ve İngiltere vize başvuruları hakkında verilecek kararlar İngiltere Konsolosluğu'nun inisiyatifi altındadır.
     
  • İngiltere vizesi veya tüm dünya ülkelerine ilişkin vize işlemleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler için www.vizemerkezi.com sitesini ziyaret ederek, vize kategorileri hakkında bilgi, dilekçe örnekleri, başvuru formları ve tüm belgeleri edinebilirsiniz.
     
  • İngiltere Konsolosluğu'nun biyometrik parmak izi uygulaması olması nedeniyle başvuru sahibinin başvuruya şahsen gelmesi gerekir. Daha önce parmak izi vermiş olması herhangi bir muafiyet hakkı vermemektedir. Randevu sırasında temsilcilerimiz size eşlik edecektir. 
     
  • İngiltere Konsolosluğu gerekli gördüğü durumlarda vize başvuru sahibinden ek evrak talebinde bulunabilir.


 

daha fazla göster

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 53
Faks : +90 (212) 287 72 44
online@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 53
info@cieltur.com
İzmir
+90 (232) 970 05 53
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2137
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5186
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com