Ekspres Vize

İngiltere’ye çok acil seyahat etmeniz gereken durumlarda için İngiltere Ekspres vize olanağı bulunmaktadır.

İstanbul ve Ankara vize merkezlerinden yapılan 4 iş gününde sonuçlanan Ekspres İngiltere vize başvurularında belirtilen süre yoğunluktan dolayı bazı durumlarda 5 iş gününü bulabiliyor. Ekspres İngiltere vizesi başvurusu Türkiye’deki diğer illerden yapılıyorsa bu süre yine 5 günü kadar çıkabilir. Söz konusu süreler başvurunuz yaptığınız ve parmak izinizi verdiğiniz günden itibaren geçerli oluyor.
 
Ekspres İngiltere vizesi başvuru işlemleriniz ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen online@vizemerkezi.com mail adresine e-posta göndererek ya da telefonla arayarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.
 
Müşteri temsilcilerimiz  Ekspres İngiltere Vizesi başvuru işlemleriniz ile ilgili evrak listesini sizinle e-mail yoluyla paylaşacaktır.
 
Ekspres İngiltere Vizesi ile ilgili belgelerinizi bize kargo, kurye ile ulaştırmanız ya da elden ofisimize getirmeniz yeterli olacaktır.
 
Müşteri temsilcilerimiz Süper Ekspres İngiltere Vizesi ile ilgili başvuru ve randevu işlemlerinizi hemen tamamlayıp sizi bilgilendirecektir.
 
Vize başvuru işlemleriniz sonuçlandığında pasaportunuzun size kolayca ulaşması için kargo ve kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ekspres İngiltere Vizesi ile ilgili tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

Önemli Notlar:

  • İngiltere Vize Merkezi profesyonel vize danışmanlık hizmeti veren bir kurumdur. İngiltere vize başvuruları hakkında verilecek kararlar İngiltere Konsolosluğu'nun inisiyatifi altındadır.
     
  • İngiltere vizesi veya tüm dünya ülkelerine ilişkin vize işlemleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler için sitesimizi ziyaret ederek, dilekçe örnekleri, başvuru formları ve tüm belgeleri edinebilirsiniz.
     
  • İngiltere Konsolosluğu'nun biyometrik parmak izi uygulaması olması nedeniyle başvuru sahibinin başvuruya şahsen gelmesi gerekir.Daha önce parmak izi vermiş olması herhangi bir muafiyet hakkı vermemektedir.Randevu sırasında temsilcilerimiz size eşlik edecektir.
     
  • İngiltere Konsolosluğu gerekli gördüğü durumlarda vize başvuru sahibinden ek evrak talebinde bulunabilir.
Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 53
Faks : +90 (212) 287 72 44
online@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 53
info@cieltur.com
İzmir
+90 (232) 970 05 53
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2137
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5186
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com