Ücret ödemeden Vize Merkezi'nden İngiltere vize bilgisi alabilir miyim

Y. 31/12/18, 14:20
senelik 15 günlük iznimi İngıltere de gecirmek istiyorum.bordo pasaport var her hangİ bır ülkeye gitmedim. şartlar nedir herhangi ücret vermeden net olarak öğrenme imkanı verırmisınız? Bilgi almak için ücret ödemem gerekiyor mu?
Vize Merkezi

Merhaba,

İngiltere vize başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın şubemizi arayarak vize başvurunuzla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.Müşteri temsilcimiz vize kategoriniz,vize için ödemeniz gereken ücret,vize başvurunuzu yapmanız gereken tarih ve güncel evrak listesi ile ilgili sizi bilgilendirecektir.Telefonla görüşerek merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir, dilerseniz size en yakın ofisimize şahsen gelerek konuyla ilgili uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Durumunuza uygun evrak listesi size detaylı bir şekilde e-posta yoluyla ulaştırılacaktır.Vize Merkezi temsilcilerinden telefonda ya da yüzyüze alacağınız bilgiler karşılığı standart vize başvuruları için ücret talep edilmez.Vize evrakları tarafınıza ücretsiz gönderilir.

Başvuru hakkında detaylı bilgi almak, evrak listesi ve ücret detaları ile ilgili e-posta almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Haberleşmek dileğiyle.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Vize Merkezi

Özge Çetinkaya

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon