İngiltere Hakkında Sorular & Yorumlar

Vize Merkezi Personel

İngiltere ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

2 Yorum İngiltere vize başvurusunda kripto para kullanılır mı? Ç.Ö. 19/09/22, 16:06
İngiltere vize başvurularında, gelir gösterirken kripto para hesapları kullanılabilir mi?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere vize başvurumu istediğim şehirden yapabilir miyim? T.Y 20/04/22, 12:11
Merhabalar, İngiltere’ye seyahat etmek istiyoruz. Seyahat amacımız turistik olacak. Eşimle beraber bir başvuru yapacağız. Sizinle çalışmak isteriz. Daha önce İngiltere ülkesine hiç seyahat etmedik fakat başka ülkelere seyahatlerimiz oldu. Gerek Avrupa gerekse Ortadoğu ülkelerine turistik seyahatlerimiz oldu. Biz eşimle iş sebebi ile doğu bölgesinde çalışıyoruz. İngiltere vizesine başvuru yapmak istediğimizde hangi ilden başvuru yapma hakkımız var öncelik olarak öğrenmek istediğimiz bilgi İngiltere vize başvurumu istediğim şehirden yapabilir miyim. Eğer bunu öğrenebilirsek ve istediğimiz şehirden parmak izi verebilirsek bizim için çok mükemmel olacak. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere turistik ve ticari vize için ücret farklılığı var mıdır? D.B. 08/04/22, 14:37
Merhabalar, İngiltere’ye yakın bir tarihte seyahat edeceğiz. Aslında seyahatimiz ticari bir seyahat olacak fakat şirketimiz davetiye temin edemiyor. Bizi davet eden firmadan bir davetiye alamıyoruz. Ticari ve turistik vize arasında bir fark var mıdır. Vize başvurumuzu turistik yaparsak şirketimiz bize sponsor olabilir mi. İngiltere turistik ve ticari vize için ücret farklılığı var mıdır? konu hakkında detaylı bilgi alabilirsek vize başvurularımızın sürecini başlatmak istiyoruz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere ticari vize daha erken sonuçlanır mı? S.U. 01/04/22, 11:16
Önümüzdeki ay İngiltere’de düzenlenecek olan bir fuar etkinliğine iş sebebi ile şirkete bir katılımımız olacak. Şirketimizden 3 arkadaş İngiltere ticari vizesine başvurmamız gerekiyor. Daha önce hiç birimizin de İngiltere’ye vizesi yoktur. İlk defa İngiltere vizesine başvuru yapacağız. Seyahatimiz ticari fuar ziyareti olduğu için tüm masraflarımız şirketimiz tarafından karşılanacaktır. İngiltere vize işlemlerine başlayacağız. Hazırlamamız gereken evraklar ve süreç hakkında bizi bilgilendirmenizi rica ederim. İngiltere ticari vize daha erken sonuçlanır mı? Bizim 1 ay içinde vizelerimizi almış olmamız gerekiyor.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere’de dil eğitimi için neler yapmam gerekiyor? U.T. 01/04/22, 11:12
Merhabalar, İngiltere vizesine başvurmak istiyorum. İngiltere’ye gitme amacım dil eğitimi almak olacak. Fakat bu konuda hiçbir bilgim yok nereden başlayacağım bilmiyorum. Ne evraklar gerekiyor bilmiyorum. İngiltere'de dil eğitimi için neler yapmam gerekiyor bana bu konular hakkında bilgi verebilecek bir danışmanlık şirketi çalışıp vize işlemlerimi hızlıca çözmek istiyorum. İngiltere'de dil eğitimi alabileceğim bütçeme uygun olan eğitim merkezlerini araştırdım. Sadece vize işlemlerimde profesyonel bir ekip ile çalışmak istiyorum. Konu hakkında detaylı gerekli belgeler ve süreçler hakkında sizden bilgi bekliyorum. Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere vizesinde çocuklarda ücret farkı var mıdır? T.Ş. 01/04/22, 11:08
Merhabalar, Eşimin İspanya pasaportu mevcut. Ben ve çocuklarım Türk vatandaşıyız. İngiltere vizesi almak istiyoruz. İngiltere vize işlemleri için hizmet bedeli ücretini ve vize işlemleri gerekli evrakları öğrenebilir miyim? Bununla birlikte çocuklarım için de vize başvurusu yapacağım. İngiltere vizesinde çocuklarda ücret farkı var mıdır? Çocuklarımın bir tanesi 8 diğeri ise 12 yaşındadır. Bilgi verilmesini rica ederim. Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere'de çalışmak için ne yapmak gerekiyor? B.B 19/03/22, 13:05
Sayın yetkili, İngiltere’de çalışmak için vize almak istiyorum. İngiltere’de çalışmak için ne yapmak gerekiyor bana yardımcı olabilir misiniz. Özel sektörde 10 seneyi aşkın süredir çalışıyorum. İngiltere’de çalışarak hayatıma orada devam etmek istiyorum. Yardımcı olmanızı rica ederim. Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere vize başvurusu için fiyat nedir? B.G.L 19/03/22, 10:20
Merhabalar, Bu sene bahar aylarında eşim ile beraber İngiltere’ye turistik bir seyahat planlamak istiyoruz. Eşim ve her ikimizde özel sektörde uzun yıllardır çalışanız. İngiltere vize başvurularımızı sizin aracılığınız ile yapmak istiyoruz eğer anlaşırsak İngiltere vize başvurusu için fiyat nedir? Bize hem evraklar hem de genel bilgilendirme hakkında detayları iletebilir misiniz. Hemen başvuru evraklarımızı hazırlamaya başlayalım seyahatimize 3 ay kadar bir zaman dilimi var fakat işlemler ne kadar sürecek tam olarak onun hakkında da bilgi paylaşmanızı rica ederim
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere vizesi yenileme yapılabilir mi? D.Y. 15/03/22, 16:19
Merhabalar, İngiltere vizesi almak istiyorum. Daha önce İngiltere vizem vardı fakat süresi bitti şimdi tekrar İngiltere’ye iş amaçlı seyahat etmem gerekiyor. İngiltere vizesi yenileme yapılabilir mi? Gerekli prosedür hakkında bilgi almak istiyorum. Yenileme yapabilirsem ne gibi evraklar hazırlamam gerekiyor. İngiltere vizesi şuanda kaç günde sonuç geliyor. Tekrar evrak hazırlamak benim için biraz zor olacak bu sebeple bana eksiksiz olarak yapmam gerekenleri iletmenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere vizesi için ekspres vize var mı? Ş.A. 15/03/22, 09:51
İngiltere vize işlemleri ile ilgili yardımcı olmanızı istediğim bir konu vardır. İngiltere vizesi için vize başvurusunda bulunacağım fakat süreçler ve pasaportumun hangi tarihlerde konsoloslukta kalacağı konusu beni tedirgin etmektedir. Bu konuda bana detaylı bilgi vermenizi rica edeceğim. İngiltere vizesi için ekspres vize var mı bana bununla ilgili bilgi vermeniz benim için önemlidir. İşlerimi ve İngiltere’de yapacağım iş görüşmemi bu tarihe göre planlamam gerekiyor bir an önce. Konu hakkında beni detaylı bilgilendirmenizi rica ederim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere Transit Vize 2022 E. L. 23/02/22, 15:06
Merhabalar, İngiltere transit vizesi işlemleri için yardımcı olabiliyor musunuz? Vize başvurusu yapmak istiyorum. İngiltere transit vize 2022 yılında hangi şartlar gereklidir? Gerekli belgeler ve ücret bilgilendirme hakkında detaylı bilgi rica almak istiyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere öğrenci vizesi 2022 D. T. 19/02/22, 10:13
Merhabalar, İngiltere vizesi başvurusu yapmak istiyorum. İngiltere öğrenci vizesi 2022 yılında hangi şartlar gereklidir? Gerekli belgeler ücret bilgilendirme hakkında detaylı bilgi rica ediyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere Vize İşlemleri Altunizade k. demirtaş inci 25/10/21, 21:08
Selam, İngiltere başvuru formunu dolduramıyorum tüm evraklarımı hazırladım banka hesaplarım dahil güncel olarak size ileteceğim İngiltere Vize İşlemleri Altunizade şubenizde danışmanlık hizmeti veriyor musunuz size hemen kargo yapabilirim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Altunizade İngiltere Vizesi M. sina hıdır 24/10/21, 15:17
Selamlar, İngiltere aile ziyareti vize başvuruları açıldı mı? daha önce sizleri aradığımda başvuruların kabul edilmediğini söylemiştiniz. Annem ve babam birlikte Londra’da yaşayan abimin yanına gidecek ortalama 2 hafta gibi bir kalış düşünüyorlar, Altunizade İngiltere vizesi için şubeniz bize yakın başvuruda bulunmak için nasıl hareket etmemiz gerekmektedir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere Tier 4 Dependant Vizesi M.D. 25/02/21, 15:51
Merhaba, Ben İngiltere'de doktora yapıyorum eve Tier4 vizem var. Eşim İngiltere Tier4 dependant vizesi alarak İngiltere’ye gelmeyi düşünüyor. Benim üzerimden vizeye başvurduğunda, orada çalışma izni oluyor mu? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle