İngiltere Hakkında Sorular & Yorumlar

İngiltere ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Covid-19 İngiltere Vizesi
C.A. 18/09/20, 16:24

Merhaba, Covid-19 İngiltere vizesi için ret riskini arttırır mı? Daha önce 2 defa İngiltere vize reddi aldım. İngiltere başvuru kabul etmeye başlamış bilgisini aldım fakat virüsten dolayı vize reddi verme durumları var mı? Daha önce ret aldığım için yeni başvuru konusunda endişeliyim. Yeni vize başvurum için sizden danışmanlık alabilir miyim? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere Vize Başvuru Ücreti
E.T. 18/09/20, 16:10

İyi günler, İngiltere vize başvuru ücreti hakkında bilgi verir misiniz? Ücretler neye göre değişiyor? Ben ticari amaçlı seyahat edeceğim. İngiltere’de en fazla 10 gün kalacağım. 10 gün için alacağım vizenin türü ve ödeyeceğim tutarları yazar mısınız? Seyahatim 2 ay sonra olacak. Bu tarih vizenin yetişmesi için yeterli bir süredir diye tahmin ediyorum. Doğru mudur? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
6 Yorum İngiltere Vize Başvurusu
S. Güler 10/02/20, 17:09

Selam, İngiltere Vize başvurusu için neler yapmamız lazım?
Cevabı Görüntüle
10 Yorum İngiltere vize ücreti 2020
Z. Gürel 03/03/20, 11:09

Merhaba, turistik amaçla İngiltere'ye gideceğim. 2 yıl önce 6 aylık ticari İngiltere vizesi almıştım. Şuanda daha uzun süreli vize istiyorum.İngiltere vize ücreti 2020 yılında ne kadar oldu? Ücretin içinde neler var? Tüm yıllar için güncel tutarları paylaşır mısınız?
Çok teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
7 Yorum İngiltere Vize Reddi
D. Alioğlu 10/02/20, 17:53

İngiltere vize reddi hangi koşullarda alınıyor? Nerede hata olursa ret alırım ve ret alırsam bir daha başvuru yapabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2020
B. Özmen 10/02/20, 17:19

Ben daha önce vize almıştım ama hangi belgeleri hazırladığımı hatırlamıyorum. İngiltere vizesi için gerekli evraklar 2020 yılı için istenilen hangileridir?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum İngiltere vizesi almak
F. Vanlıoğlu 21/02/20, 09:56

İngiltere vizesi almak istiyorum. Bu konuda sizden danışmanlık alırsam süreç nasıl işleyecek?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum İngiltere Turist Vizesi Ücreti
K.A. 02/06/20, 11:59

Merhaba, İngiltere turist vizesi ücreti ne kadar? İlk defa vizeye başvuranların ödemesi gereken ücret ne kadar olacak?
Ben İstanbul’da öğrenciyim. Sınırlar açılırsa ve vize verilmeye başlanırsa İngiltere’ye gitmeyi planlıyorum. 10 gün kadar kalacağım otel rezervasyonu yaparak. Başvuru ücretleri ve benim hazırlamam evraklarla ilgili bilgi verebilir misiniz? İşlemlerin ne kadar sürede sonuçlanacağına dair de bilgi verirseniz çok mutlu olurum. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar diliyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere Ticari Vize Ücreti
M.T. 31/05/20, 13:04

Selam, İngiltere ticari vize ücreti bilgisi rica edeceğim. İş toplantısı için İngiltere’ye gideceğim. Çalışan durumundayım. İlk seyahatimde 1 hafta kalacağım fakat toplantılar tekrarlanacak. Bu nedenle mümkün olan en uzun süreli vizeyi almak istiyorum. Ücret ve diğer koşullar hakkında bilgilendirme isterim. Seyahat masraflarımı şirketim karşılayacak. İngiltere’deki firma davetiyeyi gönderdi fakat Covid-19 nedeniyle eski tarihli, güncellenmesi gerekecek. Mail atmaları yeterli diye biliyorum doğru mu acaba?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi
H.T. 31/05/20, 12:10

Merhaba, İngiltere aile ve arkadaş ziyareti vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. İngiltere’de yaşayan ve çalışan bir arkadaşımı ziyarete gideceğim. Kendisi Londra’da bir şirkette çalışıyor. Tier 2 vizesi alarak gitti ve yaklaşık 8 aydır orada yaşıyor. Ben Türkiye’de özel bir şirkette 6 senedir çalışıyorum ve kendime ait evim, aracım var. Banka hesaplarımda da yeterli miktarda birikimim var. Arkadaşımın benim için neler göndermesi gerekiyor? Onu zor durumda bırakmadan başvuru yapmak istiyorum fakat daha önce yurt dışı seyahatim olmadığı için endişeliyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum İngiltere Turist Vizesi
N.K. 30/05/20, 18:32

Selamlar. İngiltere turist vizesi almayı düşünüyorum. İngiltere’nin çok zor vize verdiğini biliyorum bu nedenle size danışmak istedim. Ayrıca ilk vize başvurum olacağı için desteğe ihtiyacım olacak.

Daha önce hiç yurt dışına çıkmadım. İngiltere’de bir arkadaşımın yanına gideceğim ama davetiye almak istemiyorum. Turistik başvuru istiyorum. Türkiye’de ortalama bir maaşla özel bir şirkette çalışıyorum. Sizce vize alma şansım var mı? Ne yapmalıyım? Ret durumunda sonradan kabul almak daha zor olacağı için tedbirli davranmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere Vizesi İçin Gerekli Evraklar
H.Y. 25/05/20, 22:07

Merhabalar, İngiltere vizesi için gerekli evraklar hakkında sormak istediklerim var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ben üniversite 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde İngiltere’de yaşayan ablamı ziyarete gideceğim. 3-4 hafta kadar yanında kalmayı planlıyorum. Gittiğimde ablamın evinde kalacağım. Ayrıca seyahat masraflarım için sponsor olacak kişi Adana’da yaşayan babam olacak. Ben İstanbul’da yaşıyorum. Babam emekli olarak hangi evrakları hazırlamalı? Bu evrakların orjinalleri mi gerekiyor? Bana mail yoluyla gönderilse kabul ediliyor mu? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?
F.K. 22/05/20, 20:40

Merhaba,
Ağustos ayında İngiltere’ye gideceğim. İngiltere vizesi kaç günde çıkar? İspanya’ya gidip geldikten sonra başvuru yapacağım ve çok zamanım olmayacak. 10 gün turistik vize başvuru sonucu almak için yeterli bir süre mi sizce? İspanya’dan döndüğümde hemen başvuracağım ve önümde 10 gün olacak. Yetişmeme durumu olabilir mi? Şimdiden desteğiniz için teşekkür ediyorum.
Cevabı Görüntüle
5 Yorum Ankara Antlaşması Vizesi
S. Oğuzcan 25/02/20, 13:41

Ankara Antlaşması vizesi almak için ne yapmalıyız? Süreç için bilgi verir misiniz?
Cevabı Görüntüle
6 Yorum İngiltere aile birleşimi
Ç. Ulubatlı 24/02/20, 11:18

İngiltere aile birleşimi nasıl yapılır? Sevgilimle evlenmek istiyorum. Bu konuda ne yapabilirim?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x