Kasım ayında 20 gün için Londra'ya eşimle birlikte gitmeyi düşünüyoruz

S. SENER 18/09/16, 21:30
Kasım ayında 20 gün için Londra'ya eşimle birlikte gidip; hem eş dostu ziyaret edeceğiz, hem de gezi olarak planlıyoruz. 20 günlük vize ücreti ne kadar tutmaktadır? Ve müracaat durumunda zaman olarak ne kadar sürede çıkmaktadır. Teşekkür ederim.
Vize Merkezi

Sayın Sener merhaba,

İngiltere vize başvurusunun sonuçlanıp çıkma süresi, başvuru tarihini müteakiben 21 gündür. Ancak İngiltere vizesine acil ihtiyaç duyulduğu durumlarda, 24 saatte sonuçlanan Süper Ekspres İngiltere Vize ve 3-4 iş gününde sonuçlanan Ekspres İngiltere Vize başvuru seçenekleri de mevcuttur. Bu vize türlerinin çıkış süreleri parmak izi verme işleminden itibaren geçerlidir. İstanbul ve Ankara dışından yapılan İngiltere vize başvurularında Ekspres vizenin çıkış süresi 5 günü bulabilir. İngiltere vizesi başvurunuz olumlu sonuçlandığı taktirde, ilk vizenizin süresi 6 aydır. Ülkeye daha sonradan yapacağınız vize başvurularında daha uzun süreli vize talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca İngiltere Konsolosluğu acil İngiltere vizesine ihtiyaç duyanlara belli bir ücret karşılığında, randevu almadan vize başvurusunda bulunma imkanı da sağlıyor (Walk-in Service).

İngiltere vize başvuru ücretleri başvuru yapılacak vize süresine göre değişmektedir. İngiltere vize ücretleri için temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Gerekli olan evrakları adresimize kargo, kurye veya asistanlarınız aracılığı ile ulaştırabilirsiniz. 

 

Amerika Vize Merkezi İletişim

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.