Ankara Antlaşması İçin Gerekli Evraklar

İ.Ö 21/11/18, 14:03
Ankara anlasmasi vize basvurunda gerekli evraklar nelerdir?
Vize Merkezi

Merhaba,

Ankara Antlaşması başvurusu detaylı bir başvuru formu doldurularak, iş planı hazırlarak yapılır.Kurulacak işe göre hazırlanan iş planınızda gerekli tüm detaylar yer alır.Ayrıca İngiltere Konsolosluğu resmi web sayfası üzerinden Ankara Antlaşması için başvuru formu doldururlur.Başvuru formunda ve iş planında verilen bilgilerin resmi belgelerle kanıtlanması gerektiği için İngilizce sunulması gereken detaylı Ankara Antlaşması vize evrakları vardır.

Ankara Antlaşması vize başvuru evrakları kinin başvuru durumuna ve İngiltere'de kuracağı işe uygun olarak hazırlanmalı ve tüm evraklar İngilizce tercümeli olarak sunulmalıdır.

Vize başvurunuzla ilgili detaylı bilgi almak için vize uzmanlarımızla iletişime geçebilir ve Ankara Antlaşması evrak listesini talep edebilirsiniz.Öncesinde genel bilgilere ve evraklara buradan ulaşabilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz.

Vize Merkezi,İngiltere Depertmanı

02129700553

a. o. 29/11/18, 14:51

selam, iş verenimiz ingiltere konsolosluğuna gecici oturum izni için başvurmuş ve ankara anlaşması ile red yemiştir.pasaporları geri alabilmek için bir dosya no vermişler takip edebilirsiniz demişler ama bir türlü ulaşamıyoruz.ne yapabiliriz. teşekkür ederim

bilge 20/12/18, 10:21

merhaba kızım bilgi üniversite psikoloji bölüm mezunu ingilterede yüksek lisans yapıp aynı zamanda çalışmak istiyor bunun içinde orada şirket kurmak istiyor nasıl bir yol izlemek gerekir tşk ederim

S. G.İ. 04/02/19, 13:03

Merhaba , İngiltere Ankara antlaşması Vizesi hakkında Bilgi alabilir miyim ?

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon