Acil Hollanda Vizesi

Hollanda’ya acil seyahat etmeniz gereken durumlar için Hollanda Expres vize olanağı bulunmaktadır. Acil Hollanda vizesi başvurularınızda biyometri işlemleri randevunuz başvuru tarihinizi takip eden ilk iş gününe verilir. Bu şekilde Hollanda vizenizi alma süreciniz hızlanmış olur. Ekspres vize başvurularının sonuçlanma süresi randevu tarihinizden sonra 4 ila 5 iş günüdür ancak Hollanda Konsolosluğunun yoğunluğu, tatil günleri, kapalı olduğu günler veya ek evrak talep ettiği durumlarda vize alma işlemi 7 ila 15 iş günü içinde sonuçlanabilmektedir.

Hollanda Expres vizesi başvuru işlemleriniz ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen Vize Merkezine mail yoluyla ulaşarak ya da telefonla arayarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

Müşteri temsilcilerimiz acil Hollanda vizesi başvuru işlemleriniz ile ilgili evrak listesini sizinle e-mail yoluyla paylaşacaktır.

Acil Hollanda Vizesi ile ilgili belgelerinizi bize kargo ya da kurye ile ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Müşteri temsilcilerimiz acil Hollanda Vizesi ile ilgili başvuru ve randevu işlemlerinizi hemen tamamlayıp sizi bilgilendirecektir.

Vize başvuru işlemleriniz sonuçlandığında pasaportunuzun size kolayca ulaşması için kargo ve kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Acil Hollanda vizesi ile ilgili tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

hollanda vize türleri

Acil Hollanda Vizenizi Vize Merkezi aracılığıyla nasıl alabilirsiniz?

1. Adım – Çağrı Merkezimizi arayınız.

Vize Merkezi – Hollanda Vize Departmanı Çağrı Merkezimi arayarak Yetkililerimizden durumunuza uygun olarak hazırlanacak evrak listesini içeren bilgi mailini talep ediniz. Yetkililerimizin tarafınıza yönlendirdiği sorulara verecek olduğunuz doğru yanıtlar doğru vize kategorisine başvuru yapmanızı sağlayacak ve vize başvuru işlemleri süresince yaşanabilecek olumsuz durumları engelleyecektir.

2. Adım – Bilgi Mailinde bulunan evrakları hazırlayınız.

Vize Merkezi – Hollanda Vize Departmanı Çağrı Merkezi yetkililerimizin tarafınıza yönlendirmiş olduğu bilgi mailinde bulunan başvuru evrak listesini eksiksiz olarak hazırlayın ve vize başvuru dosyanızı tamamlayın.
Unutmayın! Eksik ve hatalı belgelerle yapılacak başvurular vize işlem sürenizin uzamasına hatta vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olacaktır. Konsolosluk vize bölümünce yeni ek evrak talep edilebilir. Bu evrakları tamamlanması zorunludur.

3. Adım – Evraklarınızı Kargo yapın.

Vize Merkezi – Hollanda Vize Departmanı tarafından durumunuza uygun olarak yönlendirilmiş bilgi mailinde bulunan evraklarınızı eksiksiz olarak tamamlayın ve bir başvuru dosyası haline getirerek size en yakın Şubemize kargo yapın. Kargonuzun takip numarasını talep ediniz. Kargonuzun tarafımıza ulaşması sonrası yetkililerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. Kargo ve Kurye hizmeti masrafları başvuru sahibi tarafından karşılanmaktadır.

4. Adım – Eksik evrak, randevu ve süreç hakkında bilgilendirme

Vize Merkezi – Hollanda Vize Departmanı, başvuru dosyanızı inceledikten sonra tarafınıza bir bilgi maili yönlendirecektir. Yönlendirilmiş olan mailde varsa eksik veya hatalı evraklarınız paylaşılacaktır. Eksik evrakı bulunmayan başvuru sahipleri ise randevu tarih ve saati hususunda bilgilendirilecek ve onayınız alınacaktır.

5. Adım – Biometri bilgi beyanı

Vize Merkezi – Hollanda Vize Departmanı 2015 / 2016 yılında herhangi bir Schengen üye ülkesine parmak izi beyanında bulunmamış vize başvuru sahiplerini biometrik bilgilerini Parmak izi merkezinde beyan etmek üzere davet edecektir. Vize Merkezi yetkilileri biometrik verilerini beyan edecek yolcularımıza süreç boyunca asistanlık gerçekleştirecek ve sorunsuz bir şekilde başvuru işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacaktır.
Lütfen Dikkat! Pasaportunda 2015  / 2016 yılında alınmış Schengen vizesine ‘’VİS’’ notu düşülmüş yolcularımızın istisnai durumlar dışında şahsen gelmesine gerek yoktur.

6. Adım – Pasaport teslimi

Vize Merkezi – Hollanda Vize Departmanı, biometrik bilgilerin beyan etmiş veya biometrik verilerini beyan etmeye gerek olmayan yolcularının işlem sürecini tamamen kontrolü altında tutmaktadır. Hollanda Turistik Vize başvuru işlemleri 3 ila 15 iş günü gibi bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Bu süre ön görülen bir süredir. Yabancı pasaport sahiplerinin uzun işlem sürelerini, Konsolosluk resmi tatil günlerini ve Konsolosluğun işlem değerlendirme ek sürelerini kapsamayacaktır. Tüm işlem süreleri yetkililerimiz tarafından kontrol edilecektir.
Pasaportların teslimatı ise başvuru sahiplerinin talep ettiği üzere kargo veya şahsen teslimatla olacaktır.

Yükleniyor...
Telefon
x