Hollanda Vizesi Gerekli Evraklar

Y. Kamalı 26/09/18, 09:00
Merhaba. Ben ve babam Hollanda'daki akrabalarımızı ziyarete gitmeyi planlıyoruz. Orada yaşayan öz ağabeyim var. Bize istek (davet) oluşturacak oradan. Vize başvurusu için ne yapmamız gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Not: Ben Hollanda doğumluyum. Daha önce yurtdışı seyahatim olmadı, yani pasaportum yok.
Vize Merkezi

Merhabalar Yusuf Bey, öncelikle Vize Merkezine ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Hollanda aile ziyaret vizesi için başvuru sahiplerinin mesleki durumlarına uygun evraklar hazırlaması gerekir. Yurtdışına seyahat etmek için öncelikle bir pasaport çıkartmanız gerekecek. Pasaportunuzu Nüfus Müdürlüğüne müracaat ederek alabilirsiniz. Hollanda'daki akrabalarınız sizin için davetiye göndermeli. Davetiye ile birlikte Hollanda aile ziyaret vizesi evraklarını eksiksiz bir şekilde hazırlamalısınız. Hollanda vizesi başvuru işlemlerinizde size her aşamada destek sağlamaktayız. Holllanda ziyaret vizesi için hangi belgeleri hazırlamanız gerektiği konusunda Hollanda aile/arkadaş ziyaret vizesi sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayıp müşteri temsilcilerimize mesleki durumunuzdan bahsederek hangi evrakları hazırlamanız gerektiği konusunda yardım isteyebilirsiniz. Hollanda vize başvurusu hizmet yüklenici kurumlar ya da firmalar aracılığıyla tamamlanmaktadır. Vize Merkezi olarak tüm başvuru sürecinizi yönetmekteyiz. Hollanda doğumlu olmanız vize başvuru prosedürlerinde size herhangi bir muafiyet sağlamamaktadır. 

Vize Merkezi olarak iyi günler dileriz.

M. Akça 18/01/19, 00:54

Merhaba ben mustafa.ben hollanda bir arkadasimi ziyaret etmek istiyorum.arkasim hollanda vatandasi fakat şuan Türkiye de.onunla gitmek istiyorum.arkadasimin bana nasil bir yarari ve kolayligi olur.

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon