Fransa vizesi için online başvuru yapılıyor mu?

ş. genc 27/09/16, 00:21
Fransa vizesi alabilmek için nereye başvuracağım? Online başvuru yapılabiliyor mu?
Vize Merkezi

Sayın Genç Merhaba;

Fransa vize başvuruları, Fransa Konsolosluğu'nun yetkilendirdiği vize başvuru merkezleri ve akredite A Tipi turizm seyahat acenteleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Fransa vizesine online olarak başvuru yapılmamaktadır.

Fransa vize başvurusunda bulunmak için şahsi evraklarınızı beyan etmeniz gerekir. Vize başvuruları için randevular online sistem üzerinden alınmaktadır. Ancak Fransa vize başvuru formu online bir form değildir. Fransa vize başvuru formunun doldurulması ve vize randevunuzun alınması Vize Merkezinin Fransa vize işlemlerindeki çalışma alanı içindedir. Daha önceden alınmış bir Schengen vizeniz yok ise ilk seferde parmak izi-biyotmetrik bilgilerinizi Fransa vize randevusunda ibraz etmeniz gerekmektedir.

Fransa vizesi için profilinize uygun güncel evrak listesini talep etmek için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçin. Evrak listesi e-posta adresinize gönderilecektir. Hazırladığınız evrakları bize kurye veya kargo yolula ulaştırarak Fransa vize işleminizi hzla başlatabilirsiniz.

İyi günler dileriz.

 

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.