Endonezya Vize İşlemleri

Endonezya Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
 
 
Endonezya seyahati için vize müracaatı yapacak başvuru sahipleri, Endonezya Ankara Büyükelçiliği'ne yapılması gereken Endonezya vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takibini yapsın.
 
 
Endonezya Vizesi Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Endonezya Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Endonezya’ya seyahat gündemi olan T.C. Umuma Mahsus Pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Endonezya vize rejimine tabidirler. T.C. Hususi Pasaport hamili Türk vatandaşları 14 güne kadar Endonezya ikamet süreli seyahatlerinde vizeden muaftırlar. Endonezya seyahatini gerçekleştirmek isteyen Diplomatik ve Hizmet Pasaport sahibi T.C. vatandaşları ise 30 gün süreli Endonezya seyahatlerinde vize muafiyetinden yararlanmaktadırlar.
 
Endonezya Vizesi Başvurusu için Randevu Almam Zorunlu mu?
 
Endonezya Konsolosluğu, vize randevu sistemi ile çalışmamaktadır.
 
Endonezya Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?
 
Endonezya vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.
 
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !
 
 
Endonezya Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Endonezya vize işleminin sonuçlanma süresi 5-7 iş günüdür. Endonezya Konsolosluğu, vize işlem süresini uzatma hakkına sahiptir. Endonezya seyahat planının aksamaması için Endonezya Konsolosluğu vize müracaatlarının seyahat tarihinden en az 20 gün önce yapılmasını önermektedir.
 
Endonezya Vize Müracaatını Şahsen Yapmalı Mıyım?
 
Endonezya vize işlem başvurularını yetkili seyahat acentaları aracılığıyla da kabul edilmektedir.
 
Endonezya Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
Vize Merkezi Endonezya Vize Temsilcileri, Endonezya vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Endonezya vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Endonezya vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

Yükleniyor...
ENDONEZYA VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 35
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 35
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 35
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com