Ticari Vize

Ekvator Ginesi Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Ekvator Ginesi vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Ekvator Ginesi vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Ekvator Ginesi vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Ekvator Ginesi vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Ekvator Ginesi Ticari Vize Belgeleri

Ekvator Ginesi’nde iş ve ticaret yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ticari vize almak mecburiyetindedir. Ekvator Ginesi ticari vizeler genellikle 4-7 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Express vizeler fazla ücret istemekle birlikte 2 iş günü gibi bir sürede tamamlanabilir. Ancak iş türüne ve konsolosluk birimine göre bu süre değişebilmektedir. Bu vize türü için 18 yaşın üstünde olmanız gerekmektedir. Gerekli aşıları yapmanız istenmektedir.

Ekvator Ginesi ticari vizesi için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir:

 1. Pasaport (en az 9 ay geçerli olmalıdır)
 2. 3 adet biyometrik fotoğraf
 3. Ekvator Ginesi vize başvuru formu (3 adet ve her birinin İspanyolca, Fransızca ve Portekizce tam doldurulmuş olması lazım)
 4. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 5. Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri ve konfirmeleri
 6. Bankada yeterli miktarda para
 7. Davetiye mektubu (iş ve aile nedeniyle gidecekler için, İspanyolca, Fransızca ve Portekizce)
 8. Ekvator Ginesi vizesi ücreti ödenti dekontu
 9. Şirket bilgileri (şirket çalışanları için, ticari gazete, imza sirküleri, faaliyet belgesi vs.)
 10. Sarıhumma, Hepatit A ve B ile diğer salgın hastalıklar için aşı ve gerekli belgeler.
 11. HIV (AIDS) testi raporu
 12. Şirketlerden gönderilmiş gerekli evraklar ve kopyaları (masraflar, iş çeşidi, ticari gazete, imza sirküleri vs. ile kişi kalış süresi…)
 13. Savcılıktan verilmiş Sabıka Temiz Kaydı (üç kopya olacak ve İspanyolca, Fransızca ve Portekizce dillerinin üçüne de çevrilmiş olacak)
 14. Ekvator Ginesi’nde kalacağı yerin adres bilgileri
 15. Uluslararası sağlık sigortası

Not: Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır. Vize reddi durumunda itirazda bulunma hakkınız vardır. Ayrıca hangi vize türü olursa olsun aşılar için belgelerinizi yanınıza almalısınız. İlk kez vize başvurusunda bulunuyorsanız büyük ihtimalle sizi ek görüşme için çağırabilirler. Bu konuda hazırlıklı olmanız dileğimizdir.

Ekvator Ginesi vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Ekvator Ginesi vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; ziyaretinizden örneğin bir ay önce yapmanız yararınıza olacaktır. Ekvator Ginesi vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Ekvator Ginesi vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

daha fazla göster

EKVATOR GİNESİ VİZE İŞLEMLERİ
Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 34
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 34
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 34
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2094
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5143
ayko@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com