Ekvator Ginesi Vize İşlemleri

Ekvator Ginesi Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Ekvator Ginesi'ne  seyahat için gerekli olan vize başvurularının, Türkiye dışında görevli olan Ekvator Ginesi Konsolosluklarından yapılması mümkün olabilmektedir.
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Ekvator Ginesi Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Türkiye Cumhuriyeti Bordo Pasaport (umuma mahsus), Yeşil Pasaport (hususi), Gri Pasaport (Hizmet) sahipleri Ekvator Ginesi vizesine tabidirler. Türkiye Cumhuriyeti ile Ekvator Ginesi arasında yapılan anlaşmaya bağlı olarak Diplomatik Pasaport hamilleri için Ekvator Ginesi vize muafiyeti getirilmiştir.
 
Ekvator Ginesi Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?
 
Ekvator Ginesi vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.
 
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !
 
 
Ekvator Ginesi Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Türkiye dışında görev yapan Ekvator Ginesi Konsolosluklarının iş yoğunluğuna, resmi tatil günlerine bağlı olarak vize işlem süresi uzayabilmektedir. Bu sebepten ötürü Ekvator Ginesi vizesi için başvuru yapacak kişilerin mümkün olabilen en erken tarihte (1 ay evvelinden) işlemleri başlatmaları gerektiğini bilmeleri gereklidir.
 
Ekvator Ginesi Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
Vize Merkezi Ekvator Ginesi Vize Temsilcileri, Ekvator Ginesi vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Ayrıca, Ekvator Ginesi'ne Türkiye üzerinden direkt uçuş olmaması sebebiyle Ekvator Ginesi’ne erişim için herhangi bir ülke üzerinden aktarmalı uçuş yapılma gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Ekvator Ginesi'ne transit geçiş yapılacak ülkenin Transit Vize rejimi hakkında detaylı bilgi edinilmesi sorunsuz bir seyahat geçirebilmeniz açısından önemlidir. Uçuş rotanıza göre hangi ülke üzerinden geçiş yapacaksanız; o ülkenin transit vize uygulaması hakkında bilgi edininiz.
 
Aktarma yapılacak ülkenin Transit vize işlemleri konusunda  destek alabilmeniz için temsilcilerimizle irtibata geçin !
 
Ekvator Ginesi vize başvurusuna uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşmak ve Ekvator Ginesi uçuş rotanıza göre aktarma yapacağınız ülkenin transit vize uygulaması hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek ve ya soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Ekvator Ginesi vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

Yükleniyor...
EKVATOR GİNESİ VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 34
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 34
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 34
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com