İzmir

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak / İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 970 05 34

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

izmir@vizemerkezi.com

Ekvator Ginesi Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Sevgili vize merkezi ziyaretçilerimiz, Ekvator Ginesi seyahatiniz için yapacağınız vize başvurularınız için gerekli bilgileri öğrenip vize başvuru sürecinizi değerlendireceğiniz vize merkezi sayfamızda bulunmaktasınız.

Başta İzmir olmak üzere Narlıdere, Bergama, Buca, Bayındır, Karabağlar, Tire, Bornova, Konak, Karşıyaka, Foça, Güzelbahçe, Kınık, Beydağ, Karaburun, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Ödemiş, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Dikili, Kiraz, Seferihisar, Çeşme, Selçuk, ilçelerimiz ve Aydın, Balıkesir ve Manisa gibi çevre illerimizden yapacağınız Ekvator Ginesi vize başvurunuz için gereken tüm bilgileri sayfamızda anlaşılır bir şekilde sizlere sunmaktayız. Uzman ve kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 232 970 05 34 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz ya da konak@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kimlere Gerekir?

Vize merkezimiz aracılığı ile gerçekleştireceğiniz Ekvator Ginesi vize başvurunuzda firmamız sizlerin her aşamada yanında olacak sizlere destek olacaktır.. Ekvator Ginesini ziyaret edecek Diplomatik (siyah),Hizmet (gri) ,Umuma mahsus (bordo) ve Hususi (yeşil) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Ekvator Ginesi vizesine tabidirler.

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesinin Türkiye'de Fahri bir konsolosluğu ya da resmi bir temsilciliği yoktur. Vize başvurunuz için muhatap olacağınız adreslere vize merkezimiz aracılığı ile ulaşabilir vize başvurunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz. Ekvator Ginesi vize süreciniz ile ilgili merak ettiklerinizi sayfamızın devamındaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Vize merkezimizin sevgili ziyaretçileri, Ekvator Ginesi seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda Ekvator Ginesi sizden belirli belge ve evraklar talep eder. Gerekli belge ve evraklar sizin seyahat sebebinize, pasaportunuzun türüne ve mesleki durumunuza göre değişiklik gösterir. Bu belgeleri vize merkezimiz sizin için araştırırlar. Ekvator ginesi vize başvurunuz için gereken belgeleri vize merkezimizi telefonlara arayarak yada size en yakın vize merkezi şubemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Vize merkezimizin uzmanları sizlere bu konuda yardımcı olacaklardır. Ekvator Ginesi için hazırladığınız belgeleri kargo ile bizlere ulaştırabilir yada size en yakın vize merkezi şubemize uğrayarak elden teslim edebilirsiniz. Gerekli belge ve evraklarınız vize merkezimizin tecrübeli uzmanları tarafından kontrol edilir ve sizlerin de onayıyla Ekvator Ginesi başvurunuz yapılır. İzmir ve komşu illerden yapacağınız vize başvurunuz için Vize merkezi İzmir şubemize konak@vizemerkezi.com Web adresimizi ziyaret ederek yada +90 232 970 05 34 numaralı telefonumuzu arayarak iletişime geçebilirsiniz ve vize başvunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Ekvator Ginesi vize başvurunuz için sizden aksi durumlar olmadıkça veri sunumu talebinde bulunmaz. Fahri konsolosluklar randevu sistemiyle çalışırlar. Bu sebeple tatil ve bayram günlerine, yoğunluk durumuna bağlı olarak randevu almanız zorlaşabilir. Konsoloslukta bizzat bulunmanız şart değildir, randevunuzu buna göre ayarlayabilirsiniz. Belgeleriniz vize merkezi uzmanları tarafından onaylatılır ve hazır hale getirilir.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize merkezimizin sevgili ziyaretçileri, pasaportunuzu teslim alınması aşamasında, Ekvator ginesi vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını beklersiniz. Vize merkezimizin uzmanları sizin için bu süreci takip ederler. Ekvator Ginesi vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında, pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek teslim alabilir yada pasaportunuzu kargo aracılığıyla size gönderilmesi talebinde bulunabilirsiniz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Sevgili vize merkezi ziyaretçimiz, Ekvator Ginesi vize ücreti yıldan yıla değişiklik gösterebilir. Ekvator ginesine gidiş nedeniniz ve pasaportunuzun türü de bu ücreti etkileyebilir. Vize merkezi İzmir şubemize ulaşarak Güncel vize ücretini öğrenebilir ve size en yakın vize merkezi şubemize uğrayarak nakit olarak ya da kredi kartınız ile yapabilirsiniz veya EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi - İzmir

Ekvator Ginesi vizeniz için pasaportunuzun türüne, seyahat sebebinize ve mesleki durumunuza göre belirli evraklar talep eder. Ancak vize başvurunuzu etkileyen en önemli unsur sizin Ekvator Ginesine seyahat nedeninizdir. İzmir ve çevresinden yapacağınız vize başvurunuzda seyahatinizin sebebine uygun belge ve evraklarınızı aşağıda maddeler şeklinde bulabilirsiniz.

Vize merkezimizin sevgili ziyaretçileri, Ekvator Ginesi vize başvuru sürecinizle ilgili daha detaylı ve kaliteli bir bilgiye ulaşmak için ve daha kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 232 970 05 34 numaralı telefonumuzu arayarak irtibata geçebilir ya da konak@vizemerkezi.com web adresimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar? - İzmir

Ekvator Ginesi vize çıkış süresi 4-7 gün arasında belirtilmiştir. Fakat bu süre konsolosluğun yoğunluk durumuna, tatil günlerine göre uzayabilir. Bu sebeple vize başvurunuzu mümkün olan en erken tarihte, örneğin bir ay öncesinden yapmanız tavsiye edilir. Bu vize sürecinde ortaya çıkabilecek olumsuzluklar için oldukça önemli bir detaydır. Ekvator Ginesi vize başvurunuzun çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi almak için vize merkezimize konak@vizemerkezi.com web adresimizi ziyaret ederek yada +90 232 970 05 34 numaralı telefonumuzu arayarak vize merkezimizin uzman danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Ekvator Ginesi ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6201