İstanbul

Adres

Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:78
Tahtaburunyan/Birlik Apt.
D:4 Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL

Telefon/Faks

+90 (212) 970 05 34

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

afrika@vizemerkezi.com

Ekvator Ginesi Vize Merkezi - İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz, Ekvator Ginesi seyahatiniz için yapacağınız vize başvurularınız için gerekli bilgileri öğrenebileceğiniz ve vize sürecinizde merak ettiklerinizi kolay bir şekilde bulacağınız vize merkezi sayfamıza hoşgeldiniz.

Vize merkezimizin İstanbul şubesi başta olmak üzere Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu dışında Tekirdağ ve Kocaeli gibi komşu illerden yapacağınız Ekvator Ginesi vize başvurunuz için gerekli bütün bilgileri sayfamızda anlaşılır bir şekilde size sunmaktayız.

Ekvator Ginesi yolculuğunuz dahilinde başvuru yapacağınız vizeniz için bizlerden danışmanlık hizmeti alabilmek için +90 212 970 05 34 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da afrika@vizemerkezi.com Web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kimlere Gerekir?

Ekvator Ginesini ziyaret edecek Umuma mahsus (bordo), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) ve Hususi (yeşil) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Ekvator Ginesi vizesi almak zorundalar. Ekvator Ginesi ticari, turistik, çalışma yada oturum gibi durumlarda kişilerden vize istemektedir. Vize merkezimiz Ekvator Ginesi ziyaretiniz için alacağınız vizenizin başvuru sürecinde vize merkezimiz sizlere her aşamada yardımcı olacaklardır.

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesi’nin Türkiye’de resmi bir Büyükelçiliği veya Fahri bir konsolosluğu bulunmamaktadır. Vize başvuru sürecinizi sayfamızın devamındaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz Ekvator Ginesi seyahat planınız için yapacağınız vize başvurunuz da gerekli olan belgeler sizin seyahat nedeninize, mesleki durumunuza ve pasaportunuza göre değişiklik göstermektedir. Vize başvurunuzda talep edilen belgelerin tamamını vize merkezimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize merkezimiz vize başvurunuzun her aşamasında ve her detayında sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri vize merkezimize dilerseniz kargo aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz ya da şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz. Gerekli evraklarınız vize merkezimiz uzmanları tarafından başvurunuz için kontrol edilir ve sizlerin onayı doğrultusunda vize başvurunuz uzmanlarımız tarafından yapılır.
  • Biyometrik verilerin Sunulması: Ekvator Ginesi ziyaretiniz dolayısı ile yapacağınız vize başvurunuzda veri sunumu prosedürü yoktur yalnızca aksi durumlarda ülke sizden veri sunumu talebinde bulunabilir. Afrika ülkeleri konsoloslukları randevu sistemiyle çalışır bu nedenle yoğunluk durumuna bağlı olarak randevu almanız zor olabilir. Ayrıca Konsoloslukta bizzat bulunmak zorunda değilsiniz vize merkezimizin uzman çalışanları sizin için konsolosluklarda onaylatmanız gereken tüm belge ve evrakları onaylatır sizleri bu zahmetten kurtarırlar.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Ekvator ginesi ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurunuzun pasaportunuzun teslim alınması aşamasında, vize başvurunuzun sonuçlanmasını beklersiniz. Bu süreci vize merkezimizin uzmanları sizler için düzenli bir şekilde takip ederler. Vize başvurunuzun olumlu sonuç alması sonucunda pasaportunuzu teslim almanız için dilerseniz size en yakın olan Vize merkezimize gelebilirsiniz dilerseniz de pasaportunuzun kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Ekvator Ginesi vize başvurunuz için vize merkezimiz vize başvurunuzun bütün aşamalarında sizlerin yanında bulunduğu gibi bu aşamada da yanınızda olacaktır. Ekvator Ginesi vize ücreti sürekli değişen vize prosedür sürecinde değişim gösterebilir. Ekvator Ginesi için yapacağınız vize başvurunuzun ücretini vize merkezimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz ve size en yakın vize merkezi şubemize gelerek nakit olarak ödeyebilir ya da ödemenizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz veya EFT/ havale ile vize başvuru ücretinizin ödemesini yapabilirsiniz.

Ekvator Ginesi vize başvurunuz için vize merkezimizin İstanbul şubesine afrika@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlere ulaşabilir ya da 0 212 970 05 34 numaralı telefonumuzu arayarak iletişime geçebilir vize başvurunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi - İstanbul

Ekvator Ginesi vize başvurunuz için sizden mesleki durumunuza, seyahat sebebinize ve pasaportunuza bağlı olarak belirli belge evraklar talep eder. İstanbul şubemizden ve çevre illerden yapacağınız vize başvurunuzda seyahat sebebinize uygun bütün belge ve evraklarınızı aşağıda maddeler içerisinde bulabilirsiniz.

Ekvator Ginesi vize başvurunuzla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için ve vize başvurunuz için daha kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 212 970 05 34 numaralı telefonumuz üzerinden ya da afrika@vizemerkezi.com Web adresimizden Vize Merkezimizin İstanbul şubesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar? İstanbul

Ekvator Ginesi seyahatiniz için vize başvurunuzu gitmeyi planladığınız tarihten en az bir ay önce yapmanız tavsiye edilir. Bu vize süreciniz de oluşabilecek olumsuz durumlar için oldukça önemli bir detaydır. Ekvator Ginesi vize başvurunuz konsolosluğun türüne göre yada vize giriş türüne göre süresi değişiklik gösterir. Ancak genel vize işlem süresi 4-7 gün arasında bir zaman arasında belirtilmiştir. Fakat konsolosluğun yoğunluğuna ve tatil günlerine göre bu süre normalden daha uzun sürebilir. Ayrıca seyahat nedeniniz ve pasaportunuzda bu süreyi etkileyebilir.

Ekvator Ginesi vize başvurunuzun çıkışı ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için vize merkezimize afrika@vizemerkezi.com Web adresimizi ziyaret ederek ya da +90 212 970 05 34 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Ekvator Ginesi ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5943