Gaziantep

Telefon/Faks

+90 (342) 255 58 21

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

gaziantep@vizemerkezi.com

Ekvator Ginesi Vize Merkezi - Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Sevgili ziyaretçilerimiz, Ekvator Ginesi vize başvurularınız da gereken tüm bilgileri, güncel ve detaylı olarak öğrenip vize başvuru sürecinizin detaylarını bulabileceğiniz Vize Merkezi sayfamıza hoşgeldiniz.

Başta Gaziantep şubesi üzere İslahiye, Şehitkamil, Araban, Karkamış, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Nizip, Yavuzeli ilçelerimizden ve Adıyaman, Hatay, Şanlıurfa, Osmaniye, Kahramanmaraş, Kilis gibi Gaziantep’in çevre illerinden yapacağınız Ekvator Ginesi vize başvurunuz için gerekli bütün bilgileri sayfamızda açıkça ve anlaşılır bir şekilde sizlere sunmaktayız. Vize başvurunuz ile ilgili tüm detaylara sahip olabilir vize başvurunuzda gerekli her şeyi öğrenebilirsiniz.

Ekvator Ginesi vize başvurunuz için daha fazla bilgi almak ve ayrıca kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak isterseniz +90 342 255 58 21 numaralı telefonumuzdan ya da gaziantep@vizemerkezi.com Web adresimizden Vize merkezimizin danışmanlarımız ile irtibat kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kimlere Gerekir?

Ekvator Ginesini ziyaret edecek Hizmet (gri), Umuma mahsus (bordo), Diplomatik (siyah) ve Hususi (yeşil) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tamamı Ekvator Ginesi vizesi almak zorunluluğu içindelerdir. Vize Merkezimiz Ekvator Ginesi seyahatiniz de vize almanızı ülke sizlerden kesin olarak talep eder kişinin durumu ya da nedenleri vize alma zorunluluğunu değiştirmez.

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesi vize başvurunuz için aradığınız tüm cevapları sizler için yazımızda toparladık ve Vize Merkezi sayfamızın bu kısmında sizlere sunduk. Vize başvurunuz için geçireceğiniz tüm aşamalar ve ülkenin sizlerden isteyeceği her şey aşağıda başlıklar altında verilmiştir.

  • Gerekli Belgelerin Hazırlanması: Ekvator Ginesi ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurusunda ülke sizlerden belirli belgeler talep eder. Bu belgeler sizin pasaportunuza, seyahat sebebinize ya da mesleki durumunuza göre değişim gösterir. Vize başvurunuzda hazırlamanız gereken belgeleri öğrenmek için vize merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvuru belgelerinizi hazırlamanız aşamanızda uzmanlarımız sizlerin yanında olacak sizlere yardımcı olacaklardır. Hazırladığınız belge ve evraklarınızı vize merkezimize isterseniz kargo ile gönderebilirsiniz ya da isterseniz size en yakında bulunan vize merkezimize gelerek hazırladığınız belgeleri elden teslim edebilirsiniz. Hazırladığınız belgeler vize merkezimizin uzman ekibi tarafından başvurunuz için incelenir, kontrol edilir ve sizlerin de onayı ile vize başvurunuz gerçekleştirilir.

Vize merkezimiz aracılığı ile başvuru yapacağınız Ekvator Ginesi vize başvurunuz için +90 342 255 58 21 numaralı telefonumuzu arayarak ya da gaziantep@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlere ulaşarak, vize başvurunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.

  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Ekvator Ginesi yolculuğunuz için siz misafirlerinden veri sunumu talebinde bulunmamaktadır. Fakat bazı aksi durumlar olabilir bu durumlarda Ekvator Ginesi sizden veri sunumu talebinde bulunabilir. Veri sunumunuzu gerçekleştirmeniz gerekli ise Konsolosluklarda şahsen bulunmanız gerekmektedir. Konsolosluklar randevu sistemiyle çalışırlar ve randevu almak bazı durumlarda zor olabilir. Konsolosluğun yoğunluğu ve resmi tatiller dolayısıyla randevu almanız zorlaşabilir. Konsoloslukta bizzat bulunmanız şart olmadığı için Vize Merkezimizin uzmanları sizin için konsoloslukta bulunarak belge ve evraklarınızı onaylatırlar ve sizlere yardımcı olurlar.
  • Pasaportunuzun Teslim Alınması: Sevgili Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, bu aşamada sadece vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını beklersiniz. Vize merkezimin uzmanları sizler için bu aşamayı da takip ederler. Ekvator Ginesi vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında pasaportunuzu isterseniz vize merkezimizin en yakın şubesine uğrayarak elden teslim alabilirsiniz ya da isterseniz pasaportunuzun kargo aracılığı ile tarafınıza gönderilmesini talep edebilirsiniz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Ekvator Ginesi vize ücreti yıldan yıla değişiklik gösterebilmektedir ayrıca sizlerin mesleki durumu, pasaportu ve seyahat nedeni de vize başvuru ücretinizi etkileyebilir. Ekvator Ginesinin güncel vize ücretini vize merkezimize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Ekvator Ginesi vize ücretinizi vize merkezi Gaziantep şubemize ya da sizlere en yakında bulunan şubemize gelerek nakit olarak veya kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz ya da EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi - Gaziantep

Ekvator Ginesi, vizeniz için pasaportunuzun türüne, seyahat sebebinize ve mesleki durumunuza göre belirli evraklar talep eder. Ancak vize başvurunuzu etkileyen en önemli unsur sizin Ekvator Ginesine seyahat sebebinizdir. Vize başvurunuz için gerekli olan belge, evrak, form ve bu gibi vize başvurunuz için gereken herşeyi aşağıda durumunuza uygun olarak vize maddeleri içerisinde bulabilirsiniz.

  • Ekvator Ginesi Turistik Vizesi
  • Ekvator Ginesi Ticari Vizesi


Ekvator Ginesi vize başvurunuz için merak ettiğiniz soruların cevabını almak ve vize başvurunuzun detaylarını öğrenebilmek için +90 342 255 58 21 numaralı telefonumuzdan ya da gaziantep@vizemerkezi.com Web adresimizden bizlere kolayla ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Gaziantep

Ekvator Ginesi vizesi çıkış süresi 4-7 gün arasında belirtilmiştir. Vizenizin çıkış durumu sizlerin seyahat sebebine, pasaportuna ve ayrıca konsoloslukların yoğunluk durumlarına ve tatil günlerine bağlı olarak farklılık yaşar. Bu sebeple vize başvurunuzu mümkün olan en erken tarihte, örneğin bir ay öncesinden yapmanız tavsiye edilir. Randevunuzu erkenden almanız vize sürecinizde ortaya çıkabilecek olumsuzluklar için oldukça önemli bir detaydır. Ekvator Ginesi vize başvurunuzun çıkış süresi hakkında daha detaylı bilgi almak için vize merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi vize başvurunuz için Gaziantep ilimiz ve çevresinden bizlere ulaşmak için gaziantep@vizemerkezi.com Web adresimizi ziyaret edebilirsiniz ya da +90 342 255 58 21 numaralı telefonumuzu arayarak vize merkezimizin uzman danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Ekvator Ginesi ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5556